Saliha Erdim Randevu Al Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Uzman Aile Danışmanı ve yazar Saliha Erdim randevu almak mı istiyorsunuz? Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi bünyesinde yer alan Aile Danışmanı Saliha Erdim İletişim Bilgileri sizin için araştırdık.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Saliha Erdim Randevu Al Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Uzman Aile Danışmanı ve yazar Saliha Erdim randevu almak mı istiyorsunuz? Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi bünyesinde yer alan Aile Danışmanı Saliha Erdim İletişim Bilgileri sizin için araştırdık.

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi bünyesinde yer alan Aile Danışmanı Saliha Erdim Randevu almak için iletişim bilgiler sizin için araştırdık. Saliha Erdim Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?  1956 Samsun Havza doğumlu. İlkokulu Vezirköprü’de orta okulu Çorum Sağlık Okulu’nda, liseyi Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi’nde okudu.

Saliha Erdim

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Tarihçesi

Erdim Ailesi olarak; yıllardır, eğitim-danışmanlık hizmetlerinin içindeyiz. Önce kendimiz, sonra yakın ve uzak çevremiz için; doğru bir anlayış ve yaşayış nimetine sahip olmanın peşindeyiz. Okuyarak, dinleyerek, anlayarak, yaşayarak öğrendiklerimizi; evimizde, ailemizde uygulamaya çalıştık.

Saliha Erdim İletişim Bilgileri


Sohbetlerle ve seminerlerle, yazılarla ve tebliğlerle, radyolarda ve televizyonlarda yaptığımız özel programlarla; ulaşabildiğimiz kişilerle, gruplarla, kitlelerle paylaştık. Önceleri; çağırıldığımız zaman gittiğimiz, karşılık beklemeden yaptığımız “gönüllü” hizmetimiz oldu.

--------------------------------------

Saliha Erdim Seans Ücreti Ne Kadar?

2003 Yılından itibaren; “profesyonel” işimiz, kalıcı mesleğimiz haline geldi. 2021 Yılının başlarında ise; artan talepleri karşılayabilmek için, kadromuzu ve kapsama alanımızı genişletme gereği duyduk. Emeğimize, yüreğimize, tecrübemize, birikimimize ilave olarak; güçlü bir sosyal ve kültürel, teknik ve akademik altyapı oluşturduk.

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Hizmet Türleri

  • İlgi ve ihtisas alanımıza giren konularda, uzaktan ya da yüz yüze, randevu usulü “danışmanlık”
  • Kişilere ya da gruplara, uzaktan veya yüz yüze, paket programlar halinde “eğitim”
  • Geniş kitlelere yönelik olarak; bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlı “kongreler, sempozyumlar, paneller, açık oturumlar” düzenlemek.
  • Medya ve sosyal medya mecraları üzerinden, “eğitici yayınlar”
    Eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz alanlarda, “destekleyici yahut tamamlayıcı ürünler-materyaller” üretmek veya temin etmek.

Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Şirketi Kriterleri

Ne kadar kişinin hayatına dokunup, değer katmışsak; o kadar “başarılı” olduğumuza ve olacağımıza inanıyoruz. Hedef kitlemiz içinde bulunan her bir ferdin memnuniyetini “kâr”, memnuniyetsizliğini “zarar” sayıyoruz.

YORUM YAP