Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı Başakşehir’de

Milli teknoloji hamlemizin öncülerinden Özdemir Bayraktar’ın isminin yaşatılacağı Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Merkezi’nin açılışı için geri sayım başladı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı Başakşehir’de

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı ’nda sona geldiklerini söyledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Deneyap Teknoloji Atölyesi’nin de olacağı merkez hakkında bilgi verdi. Merkezin açılışı için gün saydıklarını ifade eden Başkan Kartoğlu, “Milli teknoloji hamlemizin öncülerinden Özdemir Bayraktar ağabeyimizin ismini yaşatacağımız Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı ’mızda sona geldik.

Tam donanımlı merkezimizde gençlerimiz başımıza icat çıkaracak. Türkiye Yüzyılı’nın genç beyinlerini yetiştireceğimiz Deneyap Teknoloji Atölyesi kuruyoruz. Bu konuda gençlerimize çok güveniyorum. Türkiye’nin yüksek teknoloji kabiliyetine güç katacaklar” şeklinde konuştu.

--------------------------------------

Merkez hakkında bilgi veren Başkan Kartoğlu, “Vakit geçirmekten keyif alacağınız bir merkez yapmak için çok emek verdik. Hayat dolu merkezimizde, sağlıklı yaşamın kapılarını birlikte açacağımız beş kulvarlı yüzme havuzumuz, çok amaçlı iki kapalı spor salonumuz, halı sahamız ve fitness salonlarımız bulunuyor.

Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı

8 – 14 yaş arası çocuk ve gençlerimizin okul harici zamanlarını en iyi şekilde değerlendireceği bilgi evimiz de yer alıyor. Annelerimizin çocuklarıyla birlikte hoş vakit geçireceği Anne Çocuk Sınıfımız da var. Ayrıca merkezimizde komşularımın kişisel gelişimine katkı sağlayacağımız meslek kurslarımız da hizmet verecek” diye konuştu.

YORUM YAP