Kayaşehir Gençlik Merkezi Kütüphanesi Gençleri Bekliyor

Kayaşehir Millet Bahçesi’ndeki yeni gençlik merkezinde incelemelerde bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerimiz için çalışmaktan ve onlara yeni mekanlar kazandırmaktan büyük keyif alıyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kayaşehir Gençlik Merkezi Kütüphanesi Gençleri Bekliyor

Kayaşehir Millet Bahçesi’ndeki yeni Kayaşehir Gençlik Merkezi mekanında incelemelerde bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerimiz için çalışmaktan ve onlara yeni mekanlar kazandırmaktan büyük keyif alıyoruz” dedi.

Türkiye’ye örnek olan gençlik projelerini bir bir hayata geçiren Başakşehir Belediyesi, ilçeye yeni bir gençlik merkezi daha kazandırıyor. İlçenin ikinci gençlik merkezinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, saha ziyaretleri çerçevesinde Kayaşehir Gençlik Merkezini ziyaret etti. Ziyaret öncesinde otobüs durağında bekleyen gençlerle sohbet eden Başkan Kartoğlu, daha sonra gençlerle birlikte merkezi gezdi.

Kayaşehir Gençlik Merkezi

Başakşehirli gençler için uzay üssü konseptinde bir mekan hazırladıklarını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Gençlik Merkezimiz teknolojinin tüm imkanlarına sahip olacak. Çağımız teknoloji çağı. Başakşehir Belediyesi olarak her zaman teknolojiyle aynı kulvarda koşuyoruz. Kayaşehir Gençlik Merkezi alanında harika bir dijital kütüphanemiz ve e-sporda yetenekleri ortaya çıkaracak bilgisayar oyun alanlarımız olacak” dedi.

--------------------------------------

Başakşehir gençliğinin yeni adresi

İlçe gençliğine daha fazla sosyal alan oluşturmak için çalıştıklarına dikkat çeken Kartoğlu, “Böylece Başakşehir Millet Kıraathanesine alternatif alanlar oluşturacağız. Merkezde gençlerin keyifli vakit geçireceği alanlar da olacak.

Kayaşehir Gençlik Merkezi Kayaşehir Gençlik Merkezi

İster içeride, isterlerse güzel havalarda dışarıda keyifli vakit geçirebilecekleri kafe bulunacak. Hem bedenlerini hem de zihinlerini dinlendirebilecekler. Birkaç ay içinde bu güzel mekanı gençlerimizin kullanımına açacağız. Yatırımlarımızla Başakşehir gençliği her zaman bir adım önde olacak” şeklinde konuştu.

İstanbul Kayaşehir ve Başakşehir ilçemizdeki gelişmeleri paylaşıyoruz. Toki, Emlak Konut ve Kiptaş haberleri, konut satışları ve kentsel dönüşüm çalışmalarından kayasehiristanbul.net sitemizden haberdar olabilirsiniz.

YORUM YAP