Saliha Erdim Seans Ücreti Ne Kadar? Nasıl Ulaşırım?

Saliha Erdim randevu ücretinin ne kadar olduğu merak ediliyor. Saliha Erdim seans ücreti ne kadar? Saliha Erdim seans ücretini öğrenmek için bizzat bürosunu arayarak fiyat almanız gerekiyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Saliha Erdim Seans Ücreti Ne Kadar? Nasıl Ulaşırım?

Saliha Erdim kimdir? Nerelidir, kaç yaşında, Saliha Erdim Ofisi Nerede? Saliha Erdim seans ücreti ne kadar? Bürosu ya da kliniği nerede? Saliha Erdim biyografisi veya özgeçmişi nedir?

Saliha Erdim Kimdir?

1956 yılında Samsun ilinin Havza ilçesinde dünyaya geldi. Erdim, ilkokulu Vezirköprü’de orta okulu ise Çorum Sağlık Okulu’nda tamamladı. Saliha Erdim lise eğitimini ise Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamladı.

Yüksek öğrenimine Hacettepe Yüksek Hemşirelik Okulu’nda devam ederken, üniversite çevrelerinde odaklanan terör olayları sebebiyle yarım bırakmak zorunda kaldı.

Daha sonra Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümü’nde okudu fakat kıyafet engeli yüzünden mezun olamadı.

Saliha Erdim Kimdir

Ancak, eğitim sürecini, çeşitli çevre ve ortamlarda, yaygın eğitim kurumlarında devam ettirdi. Kişisel gelişim-yaşam yönetimi, diksiyon ve fonetik, iletişim becerileri ve beden dili, holistik sağlık, eğitimcinin eğitimi, Ya-pa okul öncesi eğitimi, alanlarında kurslara-seminerlere katılıp belgeler aldı.

Dr. Tamer Dövücü’den (Milton Ericson Enstitüsü Türkiye temsilcisi Başkanı), NLP practitioner, master practitioner ve master practitioner advens eğitimlerini eğitimi alarak, NLP uygulayıcısı oldu.

Uzm. Psikolog Şirin Düvenci’den iki yıl “Rorschach (roşa) kişilik testi” “TAT (tematik algı testi)” eğitimi aldı.

İngiliz Aile Terapisti Stephen Bray’den 180 saat “Temel aile terapisi eğitimi” aldı.
Prof. Dr. Mehmet Sungur’dan dört yıl kognitif (bilişsel) ve Davranışçı Terapi eğitimi aldı ve süpervizyonu da tamamladı.

2005 yılında İstanbul’da Yenigün Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından yılın annesi seçildi.

02 Ağustos 2008 tarihinde POEM de (Psikoloji Organizasyonları ve Eğitimleri Merkezi) tarafından düzenlenen ve Prof. Dr. Esra Aslan tarafından verilen “Yaratıcılığın ABC”si eğitimini aldı.

11 ekim 2008 tarihinde Kognitif ve Davranışçı Terapileri Derneği tarafından düzenlenen ve Adam Radomsky tarafından verilen ve 7 saatlik “Tedavisi güç mü? Artık değil! OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisinde BDT” konulu eğitimi aldı.

20-21 Eylül 2008 tarihinde Kognitif ve Davranışçı terapileri Derneği tarafından düzenlenen ve Nikolos Kazantzis, ph. D tarafından vrilen 12 saatlik “Güçlü bir terapötik değişim aracı olarak ev ödevleri: Ev ödevlerine uyum nasıl artırılabilir? Zor vakalarda ev ödevleri” konulu eğitimi aldı.

--------------------------------------

Saliha Erdim İletişim Bilgileri


20 Mart 12 Haziran 2009 tarihleri arasında POEM de (Psikoloji Organizasyonları ve Eğitimleri Merkezi) tarafından düzenlenen ve Prof. Dr. Mücahit Öztürk tarafından ver “Çocukluk ve ergenlik dönemi ruh sağlığı” eğitimini aldı.

2009 yılında Kognitif ve Davranış Terapileri Derneğinin kongresine katıldı.

Kelly Koerner’in yönettiği bir günlük “Tedavisinde zorluk çekilen ve intihar eğilimi olan hastalarda Diyalektik Davranış Tedavileri” çalışma grubuna katıldı.

2010 yılında Seyr Fm deki aile içi iletişim programıyla Medya Etik ödülü aldı.

Kognitif ve Davranis Terapileri Dernegi (KDTD)’nin süre ve içerik olarak Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği(European Association for Behavioural and Cognitive Therapies-EABCT) standartlarına uygun olarak düzenledigi teorik ve uygulamalı ‘Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni 2012 yılında başarıyla tamamlayarak,’Kognitif ve Davranış Terapisti’ ünvanını almaya hak kazandı.

İhtisas alanı “aile eğitimi ve danışmanlığı” olan Yeryüzü Eğitim Danışmanlık Hizmetleri şahıs Şirketi’nde eğitim veriyor ve danışmanlık yapıyor. Evli ve altı harika çocuk annesi.

Saliha Erdim Seans Ücreti Ne Kadar?

Saliha Erdim seans ücreti ise kamuoyunda fazla bilinmiyor. Ücretleri öğrenmek için bizzat bürosunu arayarak fiyat almanız gerekiyor. Saliha Erdim seans ücreti 2024 ne kadar?

Saliha Erdim Muayene Adresi:

Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:60, Masaldan İş Merkezi, B Blok Da:9, 34692 Üsküdar/İstanbul

Saliha Erdim Randevu Al Telefonu

Saliha Erdim Randevu Al sistemi nasıl çalışıyor? Yeryüzü Eğitim Danışmanlık şirketinin ☎️ 0216 474 00 50 ve 📱 0553 941 55 30 numaralı telefonlarından iletişime geçilebilir.

YORUM YAP