Mehmet Karahanlının Evi Kurtlar Vadisi Villası

Kurtlar Vadisi Mehmet Karahanlı Evi olarak gündemimize giren sonrada Polat Alemdarın Evi olarak bildiğimiz villa daha sonraları da Kaçak dizisi Tülay’in ( Yağmur Tanrısevsin) evi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mehmet Karahanlının Evi Kurtlar Vadisi Villası

Kurtlar Vadisi Mehmet Karahanlının Evi olarak gündemimize giren sonrada Polat Alemdarın Evi olarak bildiğimiz villa daha sonraları da Kaçak dizisi Tülay’in (Yağmur Tanrısevsin) evi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurtlar vadisi baronun evi Polat Alemdar’ın Babası Mehmet Karahanlının Evi olarak dizide yer almış olan villa şimdilerde kaçak dizisi mafya.

Mehmet Karahanlının Evi Kurtlar Vadisi Villası

Daha önceleri Kurtlar vadisi baronun evi Polat Alemdar’ın (Necati Şaşmaz) Babası Mehmet Karahanlının Evi olarak dizide yer almış olan villa daha sonra kaçak dizisinde mafya babasının kızı Tülay’in – Yağmur Tanrısevsin– evi olarak kullanıldı.

Mehmet Karahanlının Evi Kurtlar Vadisi Villası

İsmet Ali Topçuoğlu ‘nın ölümünden sonra villayı Ustura Faysal satın alır. Şimdilerde ise ile Ustura Faysa kızı Tülay –Yağmur Tanrısevsin– ile birlikte bu villada yaşamaktalar.

--------------------------------------

Peki Karahanlı’nın Evi olan bu villa nerededir? Mahmut şevket paşa, Beykoz’a bağlı bir köydür. Köyün 2000 yılı nüfusu 1,315 ilçeye uzaklık 13, ile uzaklık 45 km. İETT hizmeti vardır. Yolları asfaltlıdır. Köyde sulama amaçlı küçük bir göl ve kanal vardır, kanaldan geçen su dereye dökülmektedir. Köyün içinden dere geçmektedir. Köyde aşırı yağışlarda sel oluşması riski vardır.


Beykoz ilçesine bağlı Mahmut şevket paşa Bucağında yer almaktadır. villanın rakımı yanı deniz seviyesinden yüksekliği 40 metredir. Kurtlar Vadisi Karahanlının Evi Fotoğrafları

karahanlının evi

Şehrin göbeğinde çiftlik yaşamı yaşanılan villa, Riva Yolu üstünde, Rivaya 7 km mesafe de, şevket paşa köyünde, 10 dönüm arazisi içinde 1200 m2 kapalı kullanım alanlı + görevli aile yaşamı için müştemilatli, havuzlu, saunalı, Türk hamamlı, muhteşem ve masrafsız malikane özelliğindedir.

Mehmet Karahanlının Evi Kurtlar Vadisi Villası

Villa diziler için çekim mekanı olarak kullanılsa bile bir emlak sitesinde satılık ilanı ile satılmaktadır.
Mehmet Karahanlı evi

YORUM YAP