Vadi Taksi Başakşehir – Telefon, Adres, Konum

İstanbul Vadi Taksi Başakşehir durağı, Başakşehir Vadi Taksi hizmeti telefon ve adres bilgileri Başak Mah. Vadi Center Karşısı Başakşehir/İstanbul Telefon: (0212) 488 50 90

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vadi Taksi Başakşehir – Telefon, Adres, Konum

İstanbul Vadi Taksi Başakşehir durağı, Başakşehir Vadi Taksi hizmeti telefon ve adres bilgileri sayfamızda yer almaktadır.

Başakşehir Taksi

Başakşehir Vadi Taksi durağı adres, telefon, çalışma saatleri, email gibi iletişim bilgileri. Koordinat bilgileri ve yol tarifi de alabilirsiniz. Taksi Durakları Başakşehir Vadi Taksi ile ilgili şikayet ve önerilerinizi de sayfamızın en altındaki yorum alınana yazarak, görüş ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Vadi Taksi Başakşehir - Telefon, Adres, Konum

Taksi Esnaf Odası

İstanbul Otomobilciler Cemiyeti olarak 1965 tarihinde kurulmuştur. Daha sonra İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası olarak değiştirilmiştir. Halen resmi olarak İstanbul Otomobilciler Olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak son on yıldır resmi olmayan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası olarak anılmaktadır. Anayasanın 135 inci maddesinde tanımlanan Kamu Kurumu Niteliğinde Meslek Kuruluşu, aynı zamanda kamu tüzel kişisidir.

İlk kuruluş Kanunumuz olan 507 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Kanunu 21.06.2005 tarihinde yürürlüğe giren 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek kuruluşları Kanunu ile yürürlükten kalkmış olup, 5362 sayılı yasa hükümleri yürürlüktedir. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde 38 karma motorize esnaf odası var İstanbul Taksiciler Esnaf Odamız İstanbul da İktisas odası olarak hizmet vermektedir.

--------------------------------------

Esnaf Odamız Üst Kuruluşumuz olan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odalar birliği (İSTESOB)’a Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonuna bağlı bir kuruluştur.

Taksi Hizmeti

Taksi, şoför ve taksici tarafından kullanılan, daha çok kent içinde ya da yakın çevresinde bir yerden bir yere gitmek için tutulan ulaşım aracıdır. Genellikle sarı renkli ticari araçtır. Taksi durağından veya telefon ve uygulama ile çağrılarak alınan taksi, arabası olmayanlar için kolaylık sağlar. Taksiye binmenin belirli bir ücreti vardır. Bu ücret de taksimetre yardımıyla belirlenir.

Başakşehir Vadi Taksi

Adres: Başak Mah. Ali Soylu Cd. No:1, 34480 Vadi Center Karşısı Başakşehir/İstanbul

Telefon: (0212) 488 50 90

Konum:

Tanıtım Ekle

Sizlerde işyerinizin veya kurumunuzun tanıtımı yapmak telefon ve adres bilgilerinizi sitemizde paylaşmak isterseniz bize Tanıtım Gönder linkinden ulaşabilir bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUM YAP