Hollanda - Eredivisie
21:00
NAC BredaNAC Breda
21:00
Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
20:00
BenidormBenidorm
20:00
ValenciaValencia
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
15:00
EndonezyaEndonezya
15:00
SingapurSingapur
Almanya - 2. Bundesliga
21:30
WehenWehen
21:30
Jahn RegensburgJahn Regensburg
İtalya - Bahar Şampiyonası
21:30
AS RomaAS Roma
21:30
SS LazioSS Lazio
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
22:00
US AvellinoUS Avellino
22:00
LR VicenzaLR Vicenza
22:00
Carrarese CalcioCarrarese Calcio
22:00
Benevento CalcioBenevento Calcio
Portekiz - U23 Taca Revelacao
20:00
Sporting BragaSporting Braga
20:00
Estoril PraiaEstoril Praia
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
17:00
FK Rostov 2FK Rostov 2
17:00
FC Nart CherkesskFC Nart Cherkessk
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:30
Al-Ain FC (SA)Al-Ain FC (SA)
16:30
Al-NajmaAl-Najma
18:15
Ohod MedinaOhod Medina
18:15
Al TarajiAl Taraji
18:20
AL JandalAL Jandal
18:20
Jeddah ClubJeddah Club
19:25
Al-QaisumahAl-Qaisumah
19:25
Hajer FCHajer FC
19:40
Al-JabalainAl-Jabalain
19:40
Al-BatinAl-Batin
20:15
Al-Qadisiyah FCAl-Qadisiyah FC
20:15
Al Safa SC (SA)Al Safa SC (SA)
21:00
Al-KholoodAl-Kholood
21:00
AL Adalh FCAL Adalh FC
21:00
AL Arabi (SA)AL Arabi (SA)
21:00
Al BukiryahAl Bukiryah
21:00
Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
21:00
Al-OrobahAl-Orobah
ABD - ABD NPSL
02:00
Grove Soccer UnitedGrove Soccer United
02:00
Dmv Elite FCDmv Elite FC
03:00
Minnesota Blizzard FCMinnesota Blizzard FC
03:00
Sioux Falls Thunder FCSioux Falls Thunder FC
ABD - USL Lig 2
03:00
Ventura County FusionVentura County Fusion
03:00
Coachella FCCoachella FC
ABD - USL W Ligi
01:00
Tampa Bay UnitedTampa Bay United
5 : 0
Brevard SC RiptideBrevard SC Riptide
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
Eintracht BambergEintracht Bamberg
19:30
BuchbachBuchbach
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:30
FV DiefflenFV Diefflen
20:30
VfR Wormatia 08 WormsVfR Wormatia 08 Worms
20:30
SPVGG QuierschiedSPVGG Quierschied
20:30
TSG PfeddersheimTSG Pfeddersheim
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Atletico Tucuman ReserveAtletico Tucuman Reserve
21:00
CA BanfieldCA Banfield
21:00
Defensa Y Justicia ReserveDefensa Y Justicia Reserve
21:00
CA PlatenseCA Platense
Arjantin - Primera B
02:00
CSD San MartinCSD San Martin
02:00
CA Argentino de QuilmesCA Argentino de Quilmes
Arjantin - Primera C
21:35
CSDC EspanolCSDC Espanol
21:35
AD BerazateguiAD Berazategui
Arjantin - Primera Nacional
00:00
CA Defensores de BelgranoCA Defensores de Belgrano
0 : 2
CA AldosiviCA Aldosivi
03:10
Club Atletico TemperleyClub Atletico Temperley
1 : 3
Gimnasia y Esgrima MendozaGimnasia y Esgrima Mendoza
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
Union de Santa FeUnion de Santa Fe
2 : 0
CA Barracas CentralCA Barracas Central
03:00
Atletico TucumanAtletico Tucuman
1 : 1
CA PlatenseCA Platense
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
Southside EaglesSouthside Eagles
13:00
Capalaba BulldogsCapalaba Bulldogs
Avusturya - Bundesliga
20:00
HartbergHartberg
20:00
FK Austria WienFK Austria Wien
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
GV Club Deportivo San Jose de OruroGV Club Deportivo San Jose de Oruro
2 : 0
San Antonio Bulo BuloSan Antonio Bulo Bulo
03:00
Royal Pari FCRoyal Pari FC
03:00
Independiente PetroleroIndependiente Petrolero
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:15
Trem APTrem AP
02:15
Rio Branco FC ACRio Branco FC AC
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Coritiba FC PRCoritiba FC PR
3 : 0
Operario Ferroviario EC PROperario Ferroviario EC PR
03:00
Botafogo FC SPBotafogo FC SP
0 : 1
Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
03:30
Avai FC SCAvai FC SC
2 : 0
Goias EC GOGoias EC GO
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Tombense FC MGTombense FC MG
02:00
SER Caxias do Sul RSSER Caxias do Sul RS
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
EC Bahia BAEC Bahia BA
21:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
Cezayir - Ligue 2
18:00
ES El GhozlaneES El Ghozlane
18:00
CA BatnaCA Batna
18:00
AS KhroubAS Khroub
18:00
USM AnnabaUSM Annaba
18:00
Ib Khemis El KhechnaIb Khemis El Khechna
18:00
Olympique MagraneOlympique Magrane
18:00
AS Ain MlilaAS Ain Mlila
18:00
Js Bordj MenaielJs Bordj Menaiel
18:00
USM EL HarrachUSM EL Harrach
18:00
MO ConstantineMO Constantine
18:00
MSP BatnaMSP Batna
18:00
MC EL EulmaMC EL Eulma
18:00
IRB OuarglaIRB Ouargla
18:00
Nrb TeleghmaNrb Teleghma
18:00
HB Chelghoum LaidHB Chelghoum Laid
18:00
Olympique AkbouOlympique Akbou
18:00
WA BoufarikWA Boufarik
18:00
Rc KoubaRc Kouba
18:00
ES MostaganemES Mostaganem
18:00
ASM OranASM Oran
18:00
Skaf Khemis MilianaSkaf Khemis Miliana
18:00
GC MascaraGC Mascara
18:00
JSM TiaretJSM Tiaret
18:00
MCB Oued SlyMCB Oued Sly
18:00
NA Hussein DeyNA Hussein Dey
18:00
Wa MostaganemWa Mostaganem
18:00
ESM KoleaESM Kolea
18:00
JS Guir AbadlaJS Guir Abadla
18:00
Olympique MedeaOlympique Medea
18:00
CR TemouchentCR Temouchent
18:00
RC ArbaaRC Arbaa
18:00
CBR MecheriaCBR Mecheria
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
Libertad LojaLibertad Loja
0 : 0
CD CuencaCD Cuenca
Estonya - Premium Liiga
18:00
KuressaareKuressaare
18:00
Parnu JK VaprusParnu JK Vaprus
20:00
Nomme KaljuNomme Kalju
20:00
FC Nomme UnitedFC Nomme United
Fas - Botola Pro D1
21:00
CA Youssoufia BerrechidCA Youssoufia Berrechid
21:00
Fus RabatFus Rabat
21:00
Mouloudia Club Of OujdaMouloudia Club Of Oujda
21:00
Renaissance ZemamraRenaissance Zemamra
21:00
AS Far RabatAS Far Rabat
21:00
Jeunesse Sportive SoualemJeunesse Sportive Soualem
21:00
Ittihad TangerIttihad Tanger
21:00
Raja Casablanca AthleticRaja Casablanca Athletic
21:00
Rs BerkaneRs Berkane
21:00
SCC MohammediaSCC Mohammedia
21:00
Wydad ACWydad AC
21:00
Olympique Club De SafiOlympique Club De Safi
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
SJK AkatemiaSJK Akatemia
18:30
Mikkelin PalloilijatMikkelin Palloilijat
Gürcistan - Erovnuli Liga
16:00
FC Samgurali TskaltuboFC Samgurali Tskaltubo
16:00
Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi
19:00
FC GagraFC Gagra
19:00
FC Iberia 1999FC Iberia 1999
19:00
FC TelaviFC Telavi
19:00
FC SamtrediaFC Samtredia
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
16:00
Kolkheti KhobiKolkheti Khobi
16:00
FC Aragvi DushetiFC Aragvi Dusheti
16:00
FC RustvaiFC Rustvai
16:00
FC Lokomotivi TbilisiFC Lokomotivi Tbilisi
16:00
FC Sioni BolnisiFC Sioni Bolnisi
16:00
FC Gareji SagarejoFC Gareji Sagarejo
17:00
Dinamo-2 TbilisiDinamo-2 Tbilisi
17:00
FC WIT GeorgiaFC WIT Georgia
19:00
SFC Shturmi SartichalaSFC Shturmi Sartichala
19:00
FC SpaeriFC Spaeri
İran - Pro Ligi
19:30
Foolad Khuzestan FCFoolad Khuzestan FC
19:30
Paykan FcPaykan Fc
19:30
Zob Ahan Esfahan FCZob Ahan Esfahan FC
19:30
Sanat Naft Abadan FCSanat Naft Abadan FC
19:30
Tractor Sport ClubTractor Sport Club
19:30
Malavan Bandar Anzali FCMalavan Bandar Anzali FC
19:30
Mes Rafsanjan FCMes Rafsanjan FC
19:30
Esteghlal Khuzestan FCEsteghlal Khuzestan FC
19:30
Shams Azar QazvinShams Azar Qazvin
19:30
Persepolis FCPersepolis FC
19:30
Aluminium ArakAluminium Arak
19:30
Foolad Mobarakeh Sepahan SCFoolad Mobarakeh Sepahan SC
19:30
Havadar SCHavadar SC
19:30
FC Nassaji MazandaranFC Nassaji Mazandaran
19:30
Esteghlal FCEsteghlal FC
19:30
Gol Gohar Sirjan FCGol Gohar Sirjan FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
Malmo FFMalmo FF
20:00
IF ElfsborgIF Elfsborg
İsveç - Superettan
20:00
Degerfors IFDegerfors IF
20:00
VarbergsVarbergs
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30
Gwangju FCGwangju FC
13:30
Pohang SteelersPohang Steelers
13:30
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu FC
13:30
FC SeoulFC Seoul
Letonya - Virsliga
18:00
Valmiera FCValmiera FC
18:00
FK JelgavaFK Jelgava
19:00
BFC DaugavpilsBFC Daugavpils
19:00
FK Auda RigaFK Auda Riga
Litvanya - LFF Kupası
18:00
FK Babrungas PlungeFK Babrungas Plunge
18:00
FC HegelmannFC Hegelmann
19:30
FK NevesisFK Nevesis
19:30
FK EkranasFK Ekranas
19:30
FKS UkmergeFKS Ukmerge
19:30
FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
05:00
CF MonterreyCF Monterrey
05:00
Club AmericaClub America
Mısır - Mısır Kupası
17:00
Ceramica CleopatraCeramica Cleopatra
17:00
Makadi FCMakadi FC
20:00
Smouha SCSmouha SC
20:00
La Viena FCLa Viena FC
20:00
Zed FCZed FC
20:00
El DaklyehEl Daklyeh
Norveç - 1. Division
20:00
IK StartIK Start
20:00
Sogndal FotballSogndal Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:00
FriggFrigg
20:00
Mjoendalen 2Mjoendalen 2
20:00
Asker FotballAsker Fotball
20:00
Skeid Fotball 2Skeid Fotball 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:00
Trygg/LadeTrygg/Lade
19:00
Stabaek IF 2Stabaek IF 2
Özbekistan - Pro Liga
16:00
FK Kokand 1912FK Kokand 1912
16:00
Pfk AralPfk Aral
16:00
FC Do StlikFC Do Stlik
16:00
PFC ShurtanPFC Shurtan
16:00
Xorazm Fk UrganchXorazm Fk Urganch
16:00
FK BuxoroFK Buxoro
16:00
PFK Mashal MubarekPFK Mashal Mubarek
16:00
Olimpik Mobiuz U19Olimpik Mobiuz U19
Paraguay - 2.Lig
00:00
Independiente Campo GrandeIndependiente Campo Grande
2 : 1
Resistencia FCResistencia FC
21:30
CA ColegialesCA Colegiales
21:30
Deportivo SantaniDeportivo Santani
Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:30
Club General Caballero JLMClub General Caballero JLM
1 : 0
CS 2 de MayoCS 2 de Mayo
Şili - Primera B
01:00
AC BarnecheaAC Barnechea
0 : 0
U. ConcepcionU. Concepcion
03:30
San Marcos de AricaSan Marcos de Arica
1 : 0
San Luis de QuillotaSan Luis de Quillota
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Coastal Union FCCoastal Union FC
16:00
Kmc FCKmc FC
16:00
Geita Gold FCGeita Gold FC
16:00
Azam FCAzam FC
16:00
Ihefu FCIhefu FC
16:00
Mtibwa Sugar FCMtibwa Sugar FC
16:00
Mashujaa FCMashujaa FC
16:00
Dodoma FCDodoma FC
16:00
Namungo FCNamungo FC
16:00
Tabora United FCTabora United FC
16:00
Simba SCSimba SC
16:00
Jkt TanzaniaJkt Tanzania
16:00
Singida Fountain Gate FCSingida Fountain Gate FC
16:00
Kagera SugarKagera Sugar
16:00
Young Africans SCYoung Africans SC
16:00
Tanzania PrisonsTanzania Prisons