GTA 6 fragmanı yayımlandı! GTA 6 ne zaman çıkacak?

Rockstar Games, 12 yıllık aradan sonra oyunseverlerin karşısına GTA 6 ile çıkmaya hazırlanıyor. Şirketin X hesabından serinin yeni oyununun tanıtımı yayımlanırken GTA VI’nın çıkış tarihi de açıklandı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GTA 6 fragmanı yayımlandı! GTA 6 ne zaman çıkacak?

Rockstar Games, 12 yıllık aradan sonra oyunseverlerin karşısına GTA 6 ile çıkmaya hazırlanıyor. Şirketin X hesabından serinin yeni oyununun tanıtımı yayımlanırken GTA VI’nın çıkış tarihi de açıklandı.

Rockstar Games, duyurusunda yeni bir rekora imza attı. Geliştirici şirket, YouTube üzerinde 14 saatte 65 milyon izlenmeye ulaşarak içerik üreticisi Mr.Beast’in rekorunu kırdı.

Seride son olarak 2013 yılında GTA 5 ile oyun severlerin karşısına çıkan vehala hatırı sayılır sayıda insanın oynadığı oyunun yaratıcısı Rockstar Games, hayranlarına müjdeli haberi verdi.


Dün şirketin X hesabından yapılan paylaşımla, 5 Aralık’ta, TSİ 17.00’da GTA VI’nın tanıtımının yayımlanacağı duyurulmuştu. Ancak Rockstar Games, oyun görüntülerinin sızmasının ardından bir hamle yaptı ve GTA 6’nın fragmanını erken yayımladı. Tanıtımda Lucia isimli bir karakter yer alırken görüntülerden oyunun Vice City’de geçtiği görülüyor.

GTA 6 ne zaman çıkacak PC?

Tanıtım sonunda ise yeni oyunun 2025 yılında piyasaya sürüleceği bilgisi yer alıyor. İşte GTA 6’nın tanıtımından görüntüler…Tanıtımda Lucia isimli bir karakter yer alırken görüntülerden oyunun Vice City’de geçtiği görülüyor.

--------------------------------------
GTA 6 fragmanı yayımlandı (GTA VI ne zaman çıkacak?)

 GTA 6 MIAMI’DE GEÇİYOR

2002’de çıkan ve oyun severler için ikonik hale gelen GTA: Vice City oyunu ardından yeniden 22 yıl sonra GTA6 ile oyun yeniden Miami’de geçecek.

Fakat bu kez diğer oyunlara kıyasla çok daha fazla NPC ile dolu olacak.

GTA 6 kaç GB olacak?

Bu bilgiler ışığında, GTA 6’nın grafik ve performans açısından oldukça iddialı bir oyun olacağı anlaşılıyor. 150 GB’lık dosya boyutu, oyunun geniş içeriğini ve yüksek çözünürlüklü grafiklerini gösteriyor.

GTA 6 yı kim sızdırdı?

Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından Grand Theft Auto (GTA) 6’nın görüntülerini sızdıran 18 yaşındaki hacker süresiz ‘hastane cezası’na çarptırıldı. BBC’nin haberine göre otistik olan Arion Kurtaj, uluslararası Lapsus$ hacker grubunun bir üyesi.


GTA 6 hangi bilgisayar kaldırır?

Önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim sistemi: Windows 10 64 bit. İşlemci: Intel Core i5-10500 3.10 GHz veya AMD Ryzen R7 1700. Ekran kartı: NVIDIA Geforce 1070, Intel Arc A750 veya AMD Radeon RX 5700XT. RAM: 16 GB.

YORUM YAP