Küçükçekmece Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Küçükçekmece Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Küçükçekmece Sosyal Tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Küçükçekmece Gölü kenarında, kuş cenneti ve doğayla iç içe olabileceğiniz 237 metrekarelik açık alan ve 283 metrekarelik restoran bölümü ile aynı anda 250 kişiye hizmet verilebiliyor.

Göl Kebabı, Dana Madalyon ya da Soman Güveç gibi lezzetlerin olduğu Küçükçekmece Sosyal Tesisi, yeşillikleriyle ve kuş cıvıltılarıyla nezih bir ortam sunuyor.

Özellikle spor turizmi açısından bir cazibe merkezi haline gelen Küçükçekmece Gölü kenarında, kuş cenneti ve doğayla iç içe olabileceğiniz Sosyal Tesisimiz, sizlere hoş tatların damağınızda kalacağı eşsiz bir atmosfer sunar.

Küçükçekmece Sosyal Tesisi

Yeşilin her tonunun göl manzarası ile birleştiği ve doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sergilediği Küçükçekmece Sosyal Tesisi, Yeşillikler gölgesinde, kuş cıvıltıları ve göl manzarası sayesinde tüm stresinizden kurtulabileceğiniz bir mekan.

--------------------------------------

Küçükçekmece Sosyal Tesisi’nin spesiyallerinden Göl Kebabı, Dana Madalyon yada Soman Güveç ile gününüze lezzet katabilirsiniz.

Ulaşım;

Araç ile gelecekler için, E-5 be D 100 karayolları Edirne istikametinde devam edin. Küçükçekmece kavşağına geldikten sonra sağa dönün. Üst geçiti kullanarak İstanbul caddesi istikametinden devam edin. 5 Km. sonra tesise ulaşmış olacaksınızdır.

Metrobüs ile ulaşım sağlamak için ise Küçükçekmece metrobüs durağında indikten sonra mimar Sinan köprüsünü geçin buradan göl istikametine 5-10 dakika yürüten sonra tesise ulaşırsınız.

Toplu taşıma İETT ile ulaşım sağlayacaklar için ise 143İ hattı otobüs kullanılarak Fatih otobüs durağında inip  tesirlere ulaşabilirsiniz.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres
Fatih Mahallesi Yalı Caddesi Altın Sokak Göl Kenarı / Küçükçekmece

444 10 34

YORUM YAP