İstinye Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İstinye Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

İstinye Sosyal Tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 150 metrekarelik açık alan ve 830 metrekarelik alanıyla Sarıyer’de Boğaz kıyısında yer alan İstinye Sosyal Tesisi, 420 kişiye hizmet verebiliyor.

İstinye Sosyal Tesisi,

Hafta içi ve hafta sonları günün her saatinde açık olan tesis, İstinye Böreği, Somon Madolyon, Hardal Soslu Levrek ve Kalamar’ı ile yeni lezzetler sunuyor.

İstinye Sosyal Tesisi’nin sipesyalleri arasında yer alan İstinye Böreği, Somon Madolyon, Hardal Soslu Levrek ve Kalamar,Boğaz’ın mavi suları ve yemyeşil doğa eşliğinde bir başka tat bırakır damaklarda.

İstinye Sosyal Tesisi

İstinye Marina koyusunu yürüdükten sonra dinlenmek amaçlı tercih edebileceğiniz en ideal yer olabilir. Kalitesinin yüksek olup fiyatlarının oldukça aşağıda olması görenleri şaşırtıyor ama tamamen gerçek. Cam kenarındaki masalara ilgi ve talep oldukça fazla buda gayet normal cidden camdan dışarı baktığınızda sizlere çok güzel kareler oluşturmakta.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım‘dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş’ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından  25E42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar‘dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş’ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 25E42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • KartalPendikTuzlaMaltepe taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Kadıköy‘e gelip Rıhtım‘dan Beşiktaş vapuruna binip Beşiktaş’ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 25E42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz
  • Ümraniye taraflarından geliyorsanız 9A9ÜD11V11G320 numaralı otobüs hatlarından herhangi birine binip Milleti Bahçesi durağında indikten sonra buradan 129T‘ye binerek Beşiktaş Meydan‘da ininiz. Beşiktaş’ta Ortaköy yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağından 25E42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • SamandıraSancaktepe taraflarından geliyorsanız Alemdağ‘dan kalkan 522 numaralı otobüs ile Köprülü Kavşak durağında inip Beşiktaş çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından geçen herhangi bir otobüse binerek Barbaros Bulvarından aşağıya inip Beşiktaş Meydan durağında indikten sonra Ortaköy yönüne giden Bahçehirşehir Üniversitesi durağından 25E42T numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

--------------------------------------
  • BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmeceMecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Zincirlikuyu‘ya geldikten sonra Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 40B yada İstinye minibüslerine binerek İstinye Devlet Hastanesi durağında indiğinizde İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • BağcılarGüngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Kabataş‘ta inip Kabataş’tan kalkan 25E otobüs hatlarından herhangi birine binip İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • EsenlerBayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu‘ya geldikten sonra Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak önünüzdeki otobüs durağından 40B yada İstinye minibüslerine binerek İstinye Devlet Hastanesi durağında inerek İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim‘den 42T numaralı otobüse binerek İstinye Devlet Hastanesi durağında inip İstinye Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilirsiniz.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres

İstinye Mahallesi, Emirgan Caddesi, No 108, Sarıyer, İstanbul
İletişim 4441034

YORUM YAP