İstanbul’daki Sosyal Tesisler – İBB Tesisleri

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İstanbul’daki Sosyal Tesisler – İBB Tesisleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri, 16 tesisiyle İstanbul’un dört bir yanında deniz manzarası, geniş bahçeleri ve farklı lezzetleriyle hizmet veriyor. İstanbul’daki Sosyal Tesisler

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un lezzetli yeme içme seçeneklerini değerlendirmek için harika sosyal tesisler İBB bünyesindedir. Üstelik buralarda fiyatlar da birçok yere göre daha uygun. Hem manzarası hem de bütçenizi zorlamayacak fiyatlarıyla öne çıkan İstanbul’un en iyi sosyal tesislerinin hangisine gitmek istersiniz?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1994 yılında halka açılan sosyal tesisler, İstanbul’un en güzel manzaralarına sahip, doğayla ve denizle iç içe mekanlarıyla halkı ağırlıyor. İstanbul’daki Sosyal Tesisler

4 mevsim hizmet veren 16 sosyal tesis, hem farklı lezzetler sunuyor hem de oyun ve gezi alanları sunuyor. İBB Sosyal Tesisleri, yeşil alanları, yürüyüş ve gezi parkurları, spor alanları, çocuk parkları ve eşsiz manzarasıyla milyonları bu mekanda ağırlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin en hayırlı işlerinden biridir belki de sosyal tesisleri oluşturmak. İstanbul’un birçok ilçesinde yapılmış olan bu tesisler makul fiyatlarıyla cep dostu, mönüsü ve tatlarıylada gayet tatmin etmektedir. Fiyatlar kısmen aşağıda ki gibidir.

Bütün İBB sosyal tesislerde menüler ve fiyatlar kısmen aynıdır.

İşte İBB’nin 16 sosyal tesisi:

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi

Safa Tepesi Sosyal Tesisi

Küçükçekmece Sosyal Tesisi

--------------------------------------

Kasımpaşa Sosyal Tesisi

İstinye Sosyal Tesisi

Haliç Sosyal Tesisi

Gözdağı Sosyal Tesisi

Florya Sosyal Tesisleri

Fethipaşa Sosyal Tesisleri

Dragos Sosyal Tesisi

Çamlıca Sosyal Tesisleri

Büyükçekmece Sosyal Tesisi

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi

Beykoz Koru Sosyal Tesisi

Avcılar Sosyal Tesisi

Arnavutköy Sosyal Tesisi

YORUM YAP