Haliç Sosyal Tesisi- İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Haliç Sosyal Tesisi- İBB Hizmeti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Haliç suları kenarında, 410 metrekarelik açık alan ve 379 metrekarelik restoran bölümü ile Haliç Sosyal Tesisi, Tarihi Yarımada’nın güzellikleri izleme imkanı sunmaktadır.

Haliç Sosyal Tesisi, tarihi yarımadayı lezzetli yemekler eşliğinde seyretme zevkini sunar misafirlerine. Haliç Sosyal Tesisi’nde deniz üzerinde uçuşan martıların kanat sesleri eşliğinde içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Ya da seyir zevkinizi; mekanın spesiyallerinden Fesleğen Soslu Levrek, Beğendili Levrek, Kiremitte Alabalık, Kalamar veya Somon Güveç’in damağınızda bırakacağı lezzetlerle taçlandırabilir siniz.

Sıkça tercih edilen sosyal tesislerdendir. Denize sıfır konumu olmasından, servis ve yemek kalitesinden ödün vermemesi müşteri kitlesini genişletmiştir. Saatin her vakti kalabalık olmasına rağmen yer bulabilirsiniz endişeniz olmasın.

Balat’ın yapı tarzına uygun olarak dış cephesi ve içinin büyük bölümü ahşap olarak geleneksel Türk mimarisi tarzında inşa edilen İBB Haliç Sosyal Tesisleri, 410 metrekarelik açık alan ve 379 metrekarelik restoran bölümü ile aynı anda 340 kişiye kadar hizmet vermektedir.

Haliç Sosyal Tesisi

--------------------------------------

Güneş ışınlarının üzerinde parıldadığı Haliç suları kenarında yer alan Haliç Sosyal Tesisi, tarihi yarımadayı lezzetli yemekler eşliğinde seyretme zevki sunar. Konum itibariyle tarihi bir noktada yer alan tesis, konuklarını her köşesinden adeta tarihi bir yolculuğa çıkarırken İstanbul’un en önemli sembollerinden Galata Kulesi, Haliç Tersanesi ve Kasımpaşa İskelesi’ni gözler önüne serer.

Haliç Sosyal Tesisi, tarihi yarımadanın güzelliklerini seyre dalarken deniz üzerinde uçuşan martıların kanat sesleri eşliğinde neşeli kahvaltılar yapmak, hafta sonu gezilerinin ardından keyif ve lezzet dolu bir mola vermek ya da hafta içi öğle ve akşam vakitlerinde nezih bir ortamda yenilecek yemekler için en doğru seçimdir.

İBB Sosyal Tesisleri’nde geleneksel Türk mutfağına has lezzetler sunulurken Haliç’te balık ayrı bir önem kazanır. Tesisin spesiyalleri olan Beğendili Levrek, Fesleğen Soslu Levrek, Kiremitte Alabalık ve Somon Güveç en lezzetli ve en zevkli sunumları ile misafirlerle buluşur.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres:

Küçük Mustafa Paşa Mahallesi, Abdülezel Paşa Caddesi, Kadir Has Üniversitesi Karşısı, Fatih, İstanbul
İletişim 0212 6219075 / 444 10 34

YORUM YAP