Gözdağı Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gözdağı Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Gözdağı Sosyal Tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 206 metre rakımlı zirvesinde, ahşap mimarisiyle adeta bir kartal yuvasını andıran Gözdağı Korusu’nun, İstanbul başta olmak üzere Adalar ve Yalova manzarasıyla dikkat çekiyor.

Gözdağı Sosyal Tesisi;

Piknik alanları, seyir çardakları, park ve gezi alanlarıyla Anadolu yakasının en çok tercih edilen yerlerindendir. Tesisimizin en meşhur lezzeti ise Gözdağı Kebabı ve Beğendili Kuzu Kavurma.

Pendik ve Adalara tepeden bakmak isteyenler için en ideal sosyal tesisdir. Serin rüzgarlarıyla ve dört bir yanını yeşilliğin oluşturduğu bu tesiste fiyatlar gayet uygundur. Servisi oldukça hızlı ve temiz çalışanları da gayet güler yüzlü olduğunu belirtelim.

Gözdağı Sosyal Tesisi

İstanbul’un saklı güzelliklerinden biri olan Gözdağı Korusu; Marmara Denizi, Yalova ve Adalar’a hakim manzarasıyla İstanbul’un geç keşfedilen tepelerindendir. İstanbul’un güzelliklerini kuş bakışı seyrederken çam kokuları ve rengarenk çiçeklerle bezenmiş tabii güzelliklere de tanıklık edilen koru, şehir hayatının karmaşasından bir nebze de olsa kurtulmak isteyenlere kucak açar.

--------------------------------------

Yeşilliklerle dolu korunun 206 metre rakımlı zirvesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce kafeterya ve restoran hizmetleri verilen Gözdağı Sosyal Tesisi de etrafındaki piknik alanları, seyir çardakları, çocuk parkı ve gezi alanları ile doğal bir ortamda enerji depolamak isteyenleri ağırlar.

Pendik ilçesine yukarıdan bakan ve ahşap mimarisiyle adeta bir kartal yuvasını andıran Gözdağı Sosyal Tesisi, aynı anda 450 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Dileyenlerin tabii güzellikler eşliğinde kahvaltılarını edip çaylarını yudumlayabileceği dileyenlerinse restoran bölümünde aileleri ve sevdikleri ile birlikte enfes tatlarla donatılmış sofralarda yemeklerini yiyebilecekleri tesisin en özel lezzetlerini ise ince ince doğranmış beyaz ve kırmızı etlerin yoğurt üzerinde kibrit patateslerle servis edildiği Gözdağı Kebabı ve patlıcan ile etin müthiş uyumundan doğan Beğendili Kuzu oluşturmaktadır.

İstanbul’un saklı tepelerinden Gözdağı’nın etkileyici manzarası ve tarifsiz lezzetleri ile üzerinizdeki yorgunluk ve stresten kurtulmak için mutlaka bu tesise uğramalısınız.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres

Dumlupınar Mahallesi,Gözdağı Caddesi, Pendik, İstanbul
İletişim 4441034

YORUM YAP