DJi Air 2S Fiyat ve Özellikleri – Drone Teknolojisi

DJI Air 2S Drone ile ilgili bütün bilinenleri sizler için bu yazımızda derledik. Teknolojinin son sürümlerini taşımaya gayret eden DJI Air 2S, 64MP sensör ve Ocusync 3.0 bağlantısına sahip olacak. 64 MP sensör, 4K video çekimi yapabilecek.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
DJi Air 2S Fiyat ve Özellikleri – Drone Teknolojisi

DJI Air 2S  Drone ile ilgili bütün bilinenleri sizler için bu yazımızda derledik. Teknolojinin son sürümlerini taşımaya gayret eden DJi Air 2S Fiyat ve özellikleri, 64MP sensör ve Ocusync 3.0 bağlantısına sahip olacak. 64 MP sensör, 4K video çekimi yapabilecek.

Yeni model DJI Air 2S ’in çıkış tarihi yaklaştıkça, drone severlerin merakı da katlanarak artıyor. DroneDJ kaynağı yakın zamanda Air 2S’nin “halihazırda üretildiğini” ve “yakında” piyasaya sürüleceğini öne sürdü.

Bunlar sadece birer iddia olmakla beraber drone’un ne zaman çıkacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. DJI Air 2S ile ilgili bütün bilinenleri sizler için bu yazımızda derledik.

DJI Air 2S Drone

Drone çekimi yapmak isteyip

Yüksek fiyata takılanlar için 5.000 TL altı en iyi drone modelleri listesini hazırladık. İşte fiyat-performansa göre en iyiler.

Orta menzilli dronelar arasından en iddialı model olabilecek DJI Air 2S, söylentilere göre standart bir FPV drone’dan çok daha hızlı ilerleyebiliyor. En son yapılan spekülasyonlar, DJI Mavic Air 2’nin yerini alacak olan modelin bu yıl göklere çıkmasının muhtemel olduğunu gösteriyor. Spekülasyonlar bu noktada asılsız sayılmaz, çünkü DJI Air 2S adı yakın zamanda yeni ürün kayıtları için ABD veri tabanında görünüyor.

--------------------------------------

Teknolojinin son sürümlerini taşımaya gayret eden DJI Air 2S, 64MP sensör ve Ocusync 3.0 bağlantısına sahip olacak. 64 MP sensör, 4K video çekimi yapabilecek. Bununla beraber nesneleri otomatik olarak takip etme ve çerçevede tutmasını sağlayacak bir çeşit ActiveTrack yazılımını da barındıracak.

Kesin olmamakla beraber yeni model, eski modele nazaran bağımsız bir kontrolcü ile beraber gelebilir. Bundan bir önceki amiral gemisi olan DJI Mavic Air 2, telefon ile kontrol edilebilen bir modeldi. Cihaz, kendinden önceki modellerden ve diğer rakiplerinden daha hızlı yol kat edebilecek. Tabii bir sürat drone‘u performansı beklenemez fakat orta menzil drone’u için ciddi hızlara çıkabileceği söyleniyor.

DJI Air 2S Çıkış tarihi ve fiyatı

Marka tarafından herhangi bir çıkış tarihi belirtilmedi. Bununla birlikte, ürün yayınlama programları bu yılki normal standarttı takip etmiyor, bu nedenle söylentilere göre orta menzilli dronun ne zaman gelebileceğine dair henüz net bir zaman dilimi yok. Drone için resmi bir etkinlik veya teaser da bulunmamakta. Eldeki verilerle önümüzdeki birkaç ay içinde açıklanmasını beklemek makul görünüyor.

Fiyat konusunda ise henüz ilgili herhangi bir sızıntı veya söylenti yok, bu yüzden en iyi tahmin, bir önceki model olan DJI Mavic Air 2 ile aynı fiyata sahip olması. DJI Mavic Air 2, 799$ gibi ciddi bir tutarla satılıyordu. Çıkacak olan DJI Air 2S için de aynı fiyat beklentisi var.

 

YORUM YAP