Corby CX007 Zoom Pro Tanıtımı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Corby CX007 Zoom Pro Tanıtımı

Corby CX007 Zoom Pro drone, fiyatına göre oyuncak kategorisinde kullanımı kolay zevk ile uçuracağınız ve çocukların hoşlanacağı teknolojik bir üründür.

Corby drone verdiniz parayı fazlasıyla hak etmektedir. Uçurması çok kolay,  zorlanmadan herkesin kolaylıkla uçurabileceği bir oyuncaktır. Uçurmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar hatırlatmak isteriz.

Öncelikle montajını dikkatli bir şekilde yaptıktan sonra kullanım kılavuzu eşliğinde kumanda ile drone birbirine bağlamanız gerekmektedir. Sonrasında burası önemli drone uçurmaya katlığınızda dengesiz bir şekilde hareket etmektedir. Bu durum drone’un bir yerlere çarpmasına ve hasar görmesine neden olabilir. İlk uçurmayı boş bir alanda yapıp yön (Trim) tuşları (kitapçığa bakınız) ile kalibrasyon ayarı yapılmalıdır. Bu şekilde drone dengeye gelecek ve sizin istediğiniz şekilde uçmaya başlayacaktır.

Corby CX007 Zoom Pro

Dronu uçurmadan önce kalibrasyon ayarını yapmanız gerekmektedir. Bu durum bir çok yerde atlanmaktadır. Otomatik pilota bastığınızda Drone kendi havalanıyor. Ondan sonra kontrol sizde oluyor. Havada sabit kalması güzel bir özellik. Tatbikî sağa-sola ve ileri geri kaymalar oluyor ama trim ayarları ile düzeltiliyor.

--------------------------------------

Küçük çocukların rahatlıkla kullanabilecekleri kadar kolay kumanda ediliyor. Telefon ve dronu birbirine wi-fi ile bağlayacaksınız. Kablosuz ağınızı açıp ağları arattığınızda telefonunuz dronu hemen buluyor. Bağlandıktan sonra göründü aktarımı hemen başlıyor. Kamera görüntüsü idare eder ama görüş açısı dar iyi görüntü almak için yükselmeniz gerekiyor. Kameradan çok bir şey beklemeyiniz.  Bu arada uçuş süresi 13-15 dakika sürüyor. Yedek batarya ile yaklaşık 30 dakikalık bir zamanınız oluyor. Evde ve dış mekanda kullandık gayet güzel. Fakat rüzgardan çok kolay etkileniyor.

Corby CX007 Zoom Pro ÖZELLİKLERİ

  • Kablosuz bağlantı
  • Akıllı telefonlarla uyumlu
  • 6Axis Stabilizasyon Sistemi
  • Hava sabitleme özelliği
  • Otomatik kalkış – iniş özelliği, 360 derece takla atma
  • Headless mod ile kolay geri çağırma
  • Fotoğraf ve video kayıt özelliği
  • El hareketleriyle fotoğraf ve video çekme
  • Katlanabilir, kolayca taşınabilir
  • Geliştirilmiş batarya

Corby CX007 Zoom Pro Drone arıza veya hasar gördüğünde servisi ile irtibata girerek sorunun giderilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Sorun olduğunda aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibat kurabilirsiniz.

İLETİŞİM
Adres: Namık Kemal Mah. Tonguç Baba Cad.
121 Sokak No:1 TT Plaza Haramidere -Esenyurt/İstanbul

Tel: 0850 346 08 22

Mail: destek@corbydrones.com

YORUM YAP