Cemre Kemer Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Cemre Kemer Kimdir?

Cemre Kemer Kimdir? 17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lütfü Banat İlkokulu ve Sedat Simavi İlkokulu’nda okuduktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’ne girdi.

Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitirdi ve Klasik Bale eğitimine başladı. Atatürk Kültür Merkezi bünyesindeki çocuk balelerinde çeşitli roller alan Kemer, çeşitli müzik kliplerinde oyuncu olarak çalışmış, şan ve piyano dersleri almış ve reklam jingleları seslendirmiştir. Cemre Kemer Kimdir

2005 yılında arkadaşlarıyla Hepsi grubunu kurdular. 2006 yılında bir içecek firmasının sponsorluğunda Sezen Aksu ile Türkiye turnesine çıktı. Ardından Kenan Doğulu ile birlikte 40 derece partileri’ne katıldı.

2006 yılında “Pepsi” sponsorluğunda Sezen Aksu ile Türkiye turnesine çıkmıştır. Ardından Kenan Doğulu ile birlikte 40 derece partileri’ne katılmıştır. Yine 2006 yılında “Kısık Ateşte 15 Dakika” isimli sinema filminde “Hepsi” grubu ile birlikte filmde rol almıştır.

--------------------------------------

13 Mayıs 2007 yılında “Hepsi1” isimli dizisinde Cemre Kemer, Eren Bakıcı, Gülçin Ergül, Yasemin Yürük oynarken diğer rollerde Belma Canciğer de rol almıştır. 2007-2008 yıllarında toplamda 2 sezon süren “Hepsi1” dizisinde “Cemre” karakterini canlandırmıştır. Bu oyunculuk deneyiminin yanında “Avrupa Yakası” ve “Benim Annem Bir Melek” isimli dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

2007 ve 2008’de 2 sezon süren Hepsi 1 dizisinde Cemre’yi oynamıştır. 

Bu oyunculuk deneyiminin yanında Avrupa yakası ve Benim Annem Bir Melek gibi dizilerde konuk oyuncu oldu. Kısık Ateşte 15 Dakika filminde ve Trafikte 1 dakika gibi reklamlarda oynadı. Cemre, 2011 yılının sonlarına doğru Kral POP ‘la Hepsi 1 grubu ile Türkiye turnesine çıktı.

Emir Bedia ile geçtiğimiz aylarda evlenen Cemre Kemer, aile arasında dünya evine girdi. Grup Hepsi’nin solistlerinden biri olan Cemre Kemer, şuanda sportif kişiliği ve Hepsi Grubu üyeleri ile haberler ile adından söz ettirmektedir.

GRUP HEPSİ ŞARKILARI

2006 Tempo 2 1.Tempo (klipli)
2008 Winx Club Kayıp Krallığın Sırrı
2010 Winx Club 3D Sihirli Macera 2 1. Harikalar Diyarı (klipli)
2011 Şık Şık 1 1. Şık Şık (klipli) Volga Tamöz ve Murat Dalkılıç ile bir düet.
2013 Sarmaş Dolaş

YORUM YAP