Büyükçekmece Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Büyükçekmece Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2014 yılında hizmete sunulan Büyükçekmece Sosyal Tesisi, Büyükçekmece sahilinde yeşillikler içerisinde, minimal tasarımı ve modern mimarisiyle ilgi odağı.

Büyükçekmece Sosyal Tesisi;

Tesis, 70 kişilik bahçe kafeteryası ve 30 kişilik kapalı kafeteryası ile deniz manzarası eşliğinde çeşitli lezzetler ve ferah bir mekân sunuyor. Minik ve Modern mimarisi ile ilgi ve dikkatli üzerine çeken sosyal tesis bölge halkının isteklerini bir nebzede olsa karşılayabiliyor. Manzaraya iyi diyebileceğimiz hizmetin ise orta düzeyde olduğu bir sosyal tesisidir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sosyal sorumluluğa dayalı hizmet üretme anlayışıyla İstanbul’un en güzel yerlerini halkın hizmetine sunmaya devam ediyor.

--------------------------------------

Kaliteli hizmetin ve uygun fiyatların bir arada sunulduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerine bir yenisi daha eklendi. Büyükçekmece sahilde yeşillikler içinde minimal tasarımı ve modern mimarisiyle Büyükçekmece Sosyal Tesisi hizmete açıldı. Sosyal Tesisimiz, İstanbullular için stresten uzak tatlı bir mola yeri olacak. İster bir çay eşliğinde deniz manzarasının tadını çıkarın, ister bir kahveyle günün tüm yorgunluğunu atın ama Büyükçekmece Sosyal Tesisleri’ne mutlaka uğrayın.

Büyükçekmece Sosyal Tesisi

İstanbul’dan biraz uzaklaşmak kendinizi şirin bir sahil kasabasında gibi hissetmek istiyorsanız Büyükçekmece en keyifli semtlerden biri. Bu şirin bölgede uygun fiyata güzel bir kahvaltı yapmak ya da yürüyüş sonrası aperitif bir şeyler atıştırmak isterseniz de belediyenin sosyal tesisine bir şans verin derim.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres
Fatih Mah Piyade Sokak Kordonboyu Caddesi No:7 /Büyükçekmece

444 10 34

YORUM YAP