Beykoz Sahil Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Beykoz Sahil Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Yemyeşil Boğaz manzarasıyla Çubuklu sahilinde 1999 yılından beri hizmet veren Beykoz Sosyal Tesisi geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi;

Dekorasyonunda kullanılan Osmanlı motifleriyle ön plana çıkan restoranda aynı anda toplam 640 kişiye hizmet verilebiliyor. Restoranın en meşhur lezzetleri ise Beykoz Kebabı, Ispanak Yatağında Levrek Fileto, Sebzeli Somon ve Kalamar.

Boğaz manzarası eşliğinde sizler için hazırlanmış lezzetleri tadabileceğiniz Beykoz Sahil Sosyal Tesisi, 1.050 metrekarelik açık alan ve 1.300 metrekarelik restoran bölümüyle geniş bir alanda hizmet veriyor olmasıyla benzerlerinden ayrılır. Aynı anda toplam 640 kişiye hizmet verilebilen Boğaz’ın incisi Beykoz Sahil Sosyal Tesisi, denize sıfır konumu ile günün yorgunluğunu atmak yada ailece vakit geçirmek istediğiniz her an kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizleri bekliyor.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi

--------------------------------------

Anadolu yakasının vazgeçilmez mekanları arasında yer alan Beykoz Sahil Sosyal Tesisi’ne gelerek dilerseniz spesiyaller arasında yer alan Beykoz Kebabı, Ispanak Yatağında Levrek Fileto, Sebzeli Somon ve Kalamar gibi lezzetleri tadabilir ya da mavi ile yeşilin hakim olduğu yazlık kafeteryada içeceklerinizi yudumlayarak manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Enfes Boğaz manzarasının yanı sıra dekorasyonunda kullanılan Osmanlı motifleriyle de ön plana çıkan Beykoz Sahil Sosyal Tesisi, 1999 yılından buyana İstanbullulara restoran hizmeti veriyor.

Tüm damak tatlarına hitap eden zengin menü alternatiflerine sahip olan tesisin sipesiyal lezzetleri arasında; enfes bir bonfilenin süzme yoğurt ve elma dilim patatesler eşliğinde servis edildiği Beykoz KebabıIspanak Yatağında Levrek Fileto ve Sebzeli Somon yer alıyor.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi’nde restoran bölümünün yanı sıra misafirlerin dört mevsim ağırlandığı bir de kafeterya bulunuyor. Beykoz Sahil Kafeterya; denizin hemen yanı başında muhteşem manzaraya karşı kahvaltı yapmak, dost sohbetleri eşliğinde sıcacık çayınızı yudumlamak ya da bir fincan kahve eşliğinde tatlı bir kaçamak için sizleri bekliyor.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres
Çubuklu Caddesi Hayal Kahvesi Yanı Burunbahçe / Beykoz

444 10 34

YORUM YAP