Avcılar Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Avcılar Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Deniz manzarasına sahip olan ve yeşillikler arasında bulunan Avcılar Sosyal Tesisi, 789 metrekarelik kafeteryası ve 560 metrekarelik restoranıyla İstanbullulara hizmet veriyor.

Aynı anda 430 kişiye hizmet verilebilen tesiste, mekânın spesiyalleri arasında yer alan Avcı Sarması, Levrek Şiş, Patlıcan Göbeğinde Bonfile ve Avcılar Böreği yer alıyor. Ayrıca çocukların da yeşillikler içinde oyun oynayabileceği alanlar da mevcut.

Avcılar sahil şeridinde, Marmara Denizi seyri ile tabiat harikası yemyeşil bir doğanın üstüne, Türk mimari formuyla inşa edilen Avcılar, Sosyal Tesisi, 2008 yılından buyana lezzet düşkünlerini ağılamaya devam ediyor.

Avcılar Sosyal Tesisi

--------------------------------------

789 metrekarelik kafeteryası ve 560 metrekarelik restoran bölümü ile misafirlerini oldukça ferah bir alanda ağırlayan Sosyal Tesisimiz; şık dekorasyonu, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile nezih bir ortam sunar.

Dostlarınızla rahat bir ambiyansta keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Avcılar Sosyal Tesisi, lezzetten de asla taviz vermez. Aynı anda 430 kişiye hizmet verilebilen tesiste sizler mekanın spesiyallerinden Osmanlı mutfağının en özel tatlarından Avcılar Böreği; patlıcan beğendi ile birlikte servis edilen Avcılar Sarması; Patlıcan Göbeğinde Bonfile ya da denizlerden gelen özel bir lezzet Levrek Sarma’nın tadını çıkarırken çocuklarınız da yeşillikler arasında koşuşturarak özgürce oyun oynamanın zevkini yaşar.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres:

Denizköşkler Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Eski IETT Kampı, Avcılar, İstanbul
İletişim 444 10 34

YORUM YAP