Arnavutköy Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Arnavutköy Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ziyaretçilerini boğaz manzarası eşliğinde ağırlayan Arnavutköy Sosyal Tesisi; geçmişin izlerini taşıyan tarihi yalıları, sahile uzanan daracık sokakları ile şirin bir boğaz köyü kimliği taşıyan Arnavutköy ile bütünleşmiş bir mekan olarak dikkat çeker.

Arnavutköy Sosyal Tesisi;

350 metrekarelik açık alana sahip bahçe kafeteryası ve 150 metrekarelik restoran bölümü ile aynı anda 340 kişiye hizmet verilebilen Arnavutköy Sosyal Tesisi, geçmişin izlerini taşıyan tarihi yalıları, sahile uzanan daracık sokakları ile şirin bir boğaz köyü kimliği taşıyan Arnavutköy ile bütünleşmiş bir mekân olarak dikkat çekiyor. İstanbulluların vazgeçilmez lezzet duraklarından biri olan Sosyal Tesisimizde en çok dikkat çeken yemekler ise Levrek Sarma, Rezeneli Antrikot ve Kalamar.

Sosyal Tesis kavramını aşmış ender tesislerdendir. Rezervasyon falan yok gidiyorsun boş ise oturur dolu ise sıra alır beklersiniz sıranın gelmeside çok uzun sürmemektedir. Yemekleri lezzetli, manzarası harika servisi hızlı olan temiz bir mekandır. Fiyatlarda gayet makuldur.

1500’lü yılardan itibaren İstanbul’un en güzide mesire yerleri arasında yer alan Arnavutköy, günümüzde de Boğaz’ın en canlı semtlerindendir. Arnavutköy Sosyal Tesisi de geçmişin izlerini taşıyan tarihi yalıları, sahile uzanan daracık sokakları ile şirin bir boğaz köyü kimliği taşıyan Arnavutköy ile bütünleşmiş bir mekan olarak dikkat çeker.

--------------------------------------

Arnavutköy Sosyal Tesisi

 

Kafeteryasında keyifli bir kahvaltı ya da bir kahve molası verebileceğiniz, denize nazır dondurmanızın tadını çıkarabileceğiniz Arnavutköy Sosyal Tesisi, öğle ve akşam yemeklerinde ise restoranında ağırlar misafirlerini.

Meltem rüzgarlarına eşlik eden dalga sesleri ve Boğaz manzarasıyla İstanbulluların vazgeçilmez lezzet duraklarından biri olan Arnavutköy Tesisi, spesiyal lezzetleri ile de haklı bir üne sahiptir.

Balık tutkunları için çeşitli baharatlarla marine edilerek fırınlandıktan sonra kremalı ıspanak ve özel sosu ile servis edilen Arnavutköy Levrek Sarma, kırmızı et düşkünleri içinse ızgarada pişirilerek sote sebzeler ve kızarmış ekmek eşliğinde sunulan Rezeneli Antrikot, tesisin spesiyallerindendir

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres:
Arnavutköy Mahallesi, Bebek Arnavutköy Caddesi, No 1, Beşiktaş, İstanbul
İletişim: 0212 2574208

YORUM YAP