Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, kaç yaşında?

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? 1 Nisan 1986 yılında İzmir Karşıyaka da doğdu. Eğitimini de İzmir’de tamamladı. Lise mezunu olan Yıldız Çağrı, iki sene İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir, kaç yaşında?

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? 1 Nisan 1986 yılında İzmir Karşıyaka da doğdu. Eğitimini de İzmir’de tamamladı. Lise mezunu olan Yıldız Çağrı, iki sene İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir nerelidir?

Yıldız Çağrı Atiksoy, ekranların tanınan simaları arasında yer alıyor. Son olarak Şampiyon Bold Pilot filminde rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy, bir süredir oyuncu Berk Oktay ile birlikteliklerini sürdürüyor. Peki, Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir nereli ve kaç yaşında?

Yıldız Çağrı Atiksoy Eğitimi

İki yıl İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan sanatçı daha oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi‘nde devam etti. Ayrıca Plato Film, “Sinema Teknik ve Oyunculuk” eğitimi de almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle yıldızı parladı. Yedi Güzel Adam isimli dizide de Zehra karakterine hayat verdi. Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini oynadı. Şimdilerde ise TRT 1’de yayımlanan Şampiyon dizisinde Suna karakterini oynamıştır.

Yıldız Çağrı Atiksoy Nerelidir?

Yıldız Çağrı Atiksoy, 1 Nisan 1986 tarihinde Karşıyaka İzmir’de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirdikten sonra İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Yıldız Çağrı Atiksoy, 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile ilk ekran deneyimi yaşamıştır. Yıldız Çağrı Biyografisi

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

Aşk Oyunu, Yağmurdan Sonra, Ah İstanbul, Yersiz Yurtsuz, Gazi, Kayıp Prenses, Bahar Dalları, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Görüş Günü Kadınları, Yedi Güzel Adam ve Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy, şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinde Suna karakterine hayat vermektedir. Yıldız Çağrı Atiksoy, 1.76 metre boyunda, 58 kilo ve Koç burcudur.

Ayrıca Plato Film, “Sinema Teknik ve Oyunculuk” eğitimi de almıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin Akarsu karakteriyle yıldızı parladı. Yedi Güzel Adam isimli dizide de Zehra karakterine hayat verdi. Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini oynadı. Son olarak TRT 1’de yayımlanan Şampiyon dizisinde Suna karakterini oynamıştır.

--------------------------------------

Yıldız Çağrı ne zaman evlendi?

2022 yılında Berk Oktay, bir yıl önce Yıldız Çağrı Atiksoy’a böyle evlilik teklif etmişti. Yakışıklı oyuncu, el ele tutuştukları bu kareyi, “Beraber yaşlanalım mı?’ dedim, ‘Evet’ dedi” notuyla yayınlamıştı. Yıldız Çağrı Atiksoy Evlilik teklifi nasıl aldı?

Gazetecilerin, ”Evlilik teklifi nasıl geldi?” sorusuna oyuncu, ”Onu söylemem. O bize özel kalsın. Çok özel bir gündü” dediği sırada; Berk Oktay ise ”Nasıl sustum ama. Hanım ne diyorsa doğrudur. Doğru yolu bulmak gerekir” diye espri yaptı.

Yıldız Çağrı Atiksoy Evlilik

“GEL DE EVET DEME”

Berk Oktay, bir yıl önce Yıldız Çağrı Atiksoy’a böyle evlilik teklif etmişti. Yakışıklı oyuncu, el ele tutuştukları bu kareyi, “Beraber yaşlanalım mı?’ dedim, ‘Evet’ dedi” notuyla yayınlamıştı.

Atiksoy ise, mutluluğunu, “Gel de ‘Evet’ deme… Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim” sözleriyle takipçileriyle paylaşmıştı. Çifte takipçilerinden çok sayıda “Mutluluklar” mesajı yağmıştı.

Düğün hazırlıkları tam gaz devam eden ikili, ”Düğün tarihi belli değil ama eylül gibi düşünüyoruz. İkimizin de yoğun bir set dönemi var. Düğünü ya İstanbul’da ya da Alaçatı’da yapmayı düşünüyoruz” diyerek Dalkılıç’ı dinlemek için restorana geçtiler.

Yıldız Çağrı Atiksoy şu an hangi dizide oynuyor?

TRT1 ‘de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Osman Beyin eşi Malhun Hatun karakterini oynuyor.

Yıldız Çağrı Atiksoy dizileri

  • 2021-Kuruluş Osman -Malhun Hatun TV dizisi
  • 2019-2020- Şampiyon- Suna TV dizisi
  • 2017-2018- Savaşçı -Aslı Özkaynak TV dizisi
  • 2015-2016- Evli ve Öfkeli- Mine TV dizisi
  • 2014-2015- Yedi Güzel Adam- Zehra TV dizisi
  • 2013- Görüş Günü Kadınları -Gülay TV dizisi
  • 2010-2013- Öyle Bir Geçer Zaman ki -Berrin Akarsu Taşer TV dizisi
  • 2009-2010- Bahar Dalları- Bahar Ziyadegil TV dizisi

YORUM YAP