Yağmur Aydan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Yağmur Aydan Kimdir? 1994 yılı Adana doğumludur. Yağmur Aydan Best Model Türkiye 2015 kraliçesi oldu. Yeditepe Üniversitesi Moda Dizayn Tasarım Bölümünde okumaktadır.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yağmur Aydan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Yağmur Aydan Kimdir? 1994 yılı Adana doğumludur. Yağmur Aydan Best Model Türkiye 2015 kraliçesi oldu. Yeditepe Üniversitesi Moda Dizayn Tasarım Bölümünde okumaktadır. Best Model Türkiye 2015 yarışmasından birincilikle ayrılınca hemen ertesi gün Yönetmen Yılmaz Atadeniz’den İkimize Bir Dünya İsimli filmde başrolde oynama teklifi almış ve oynamıştır.

Yağmur Aydan Kimdir?

Yağmur Aydan, 1994 yılı Adana doğumludur. Yağmur Aydan Best Model Türkiye 2015 kraliçesi oldu. Yeditepe Üniversitesi Moda Dizayn Tasarım Bölümünde okumaktadır. Best Model Türkiye 2015 yarışmasından birincilikle ayrılınca hemen ertesi gün Yönetmen Yılmaz Atadeniz’den İkimize Bir Dünya İsimli filmde başrolde oynama teklifi almış ve oynamıştır.



Resim ve kara kalem çalışmasında iyi bir beceriye sahiptir. Oyuncu Koçu Burak Sarımola’dan dersler almıştır. Genç ve güzel oyuncu güzelliğiyle herkesi büyülemeye devam ederken gözlerden bir ayrıntı kaçmamaktadır. Boyu 180 cm, kilosu 58 kg.

Yağmur Aydan film çekimleri tamamlandıktan sonra atv’nin yeni dizisi ‘Kehribar’ın kadrosuna girdi. Taçlı model, böylece Çağatay Ulusoy‘un rekorunu kırmış oldu. Çünkü Ulusoy da Best Model seçildikten bir hafta sonra dizi teklifi alarak şöhretin merdivenlerini hızla tırmanmaya başlamıştı. Yağmur Aydan ise hem sinema filminde, hem dizide oynayarak Ulusoy’un rekorunu kırdı.

--------------------------------------
Yağmur Aydan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Yağmur Aydan Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Aydan; Yılmaz Atadeniz’in yönettiği ‘İkimize Bir Dünya’ isimli filmde Erkan Meriç ile başrolü paylaştı. Filmin galası, Bulgaristan-Türk İşadamları Derneği Başkanı Zeki Bayram’ın daveti üzerine Sofya’da yapılacak. Galanın organizasyonunu ise Silvestar Lolov üstlenecek.

Yağmur Aydan film çekimleri tamamlandıktan sonra atv’nin yeni dizisi ‘Kehribar’ın kadrosuna girdi. Taçlı model, böylece Çağatay Ulusoy’un rekorunu kırmış oldu. Çünkü Ulusoy da Best Model seçildikten bir hafta sonra dizi teklifi alarak şöhretin merdivenlerini hızla tırmanmaya başlamıştı.



Yağmur Aydan tv dizileri

  • Aşk ve Mavi -Tv Dizisi – 2017
  • Kehribar – Tv Dizisi – 2016
  • İkimize Bir Dünya – Sinema Filmi – 2015

YORUM YAP