Şule Selman Kimdir?

Dr. Salih Selman’ın eşi Şule Selman Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Devlet hizmeti yükümlülüğünü Sakarya Karasu Darıçayırı Sağlık Ocağı’nda 1992-1993 yılları arasında tamamladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Şule Selman Kimdir?

Dr. Salih Selman’ın eşi Şule Selman kimdir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şule Selman’dır. Selman 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi.

Şule Selman Biyografisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Şule Selman Kimdir?

Devlet hizmeti yükümlülüğünü Sakarya Karasu Darıçayırı Sağlık Ocağı’nda 1992-1993 yılları arasında tamamladı.

1998 yılında Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi’nden “Postmenopozal kanamalı hastalarda transvaginal ultrasonografi ile endometrium ölçümlerinin histopatoloji sonuçlarıyla karşılaştırılması” tezi ile Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı unvanını aldı.

Yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitime katılarak sentezlediği eğitimleri ile doğuma hazırlık sürecinde anne adaylarına destek veren Dr. Şule Selman aynı zamanda Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik bölümünde de öğretim üyesidir. Kimdir

--------------------------------------

Şule Selman Kimdir

Dr. Salih Selman’ın Saliha adında bir de kızı var. Kızı da ABD’de tıp eğitimi görüyor. Selman’ın avukat olan oğlu da aynı zamanda dünya karate şampiyonluğu bulunan bir isimdir.


Salih Selman kimdir ve aslen nerelidir?

Salih Selman Kimdir? 1961 yılında İstanbul’da doğdu. Hafız, doktor, güreşçidir. İki kardeş olan Salih Selman Salih Selman, Saint-Joseph Fransız Erkek Koleji’ni ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni dereceyle bitirmiş ve genel cerrah olarak hayatını idame ettirmeye başlamıştı.

Saint Joseph Fransız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun Op. Dr. Salih Selman ile bu ay ‘Aile’ kavramını konuşmak üzere buluşuyoruz.

Salih Selman Bir tıp uzmanı Cerrah, 40 yaşında Kuran Hafızı olmuş, Güreşçi, Aynı zamanda üç dil bilen çok önemli bir Hekim’dir. >> HABERİN DEVAMI

YORUM YAP