Kayaşehir Kütüphane Hizmetleri Başakşehir’de Nerede?

Başakşehir Belediyesi eğitime katkı olmak amacı ile Başakşehir Kütüphanelerine Kayaşehir Kütüphane hizmetlerini de ekledi. Kayaşehir Kütüphane listesini sizler için yayınlıyoruz.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kayaşehir Kütüphane Hizmetleri Başakşehir’de Nerede?

Başakşehir Belediyesi eğitime katkı olmak amacı ile Başakşehir Kütüphanelerine Kayaşehir Kütüphane hizmetlerini de ekledi. Kayaşehir Kütüphane listesini sizler için yayınlıyoruz.

Başakşehir Millet Kıraathanesi

Millet Kütüphanesi hangi günler kapalı?

*Değerli okuyucularımız, genel temizlik amacıyla Kütüphanemiz, 09.01.2022 Pazar gününden itibaren her hafta Pazar günü saat 23.59’da kapanıp Pazartesi günü saat 12.00’de açılacaktır.

Başakşehir Millet Kıraathanesi Başakşehir Millet Kıraathanesi

Millet Kütüphanesi internet nasıl girilir?

Okuyucular “Kütüphane-Üye” Kablosuz Bağlantı (Wi-Fi) ağına giriş sağladıktan sonra, gerekli alanları doldurarak ve üyelik ile cep telefonlarına gelen şifreyi kullanarak internet hizmetinden yararlanabilmektedir.

Millet Kütüphanesine yemek söylenir mi?

Kütüphaneye gelirken yanımızda yiyecek, içecek getirebilir miyiz? Kütüphane içinde, su haricinde yiyecek, içecek, tütün ürünleri ve alkol tüketilemez.

Millet Kütüphanesinde sigara içiliyor mu?

Kütüphane içinde sigara içilmez. Kütüphane içinde, yiyecek tüketilemez. Kütüphane içinde cep telefonu kullanılamaz. Kütüphanede bulunan tüm materyal manyetik kapı güvenlik sistemi ile korunmakta olup, ödünç alma işlemi yapılmamış kütüphane materyali dışarı çıkarılamaz.

Başakşehir Millet Kıraathanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için Başakşehir Millet Kıraathanesi başlığına bakabilirsiniz.

Kayaşehir Kültür Ve Yaşam Parkı

Kayaşehir Kültür ve Yaşam Parkı, belediyecilikte yeni bir model anlayışıyla Başakşehir Belediyesi tarafından inşa edildi. TOKİ Kayaşehir Mevlana İlkokulu yanında 34 bin 500 metrekare büyüklüğündeki bir alan üzerine konumlandırılan Kayaşehir Kültür Yaşam Parkı’nın bünyesinde; Kayaşehir kütüphane, 300 kişilik konferans salonu ve bilim müzesinin yanı sıra deprem simülasyon merkezi ve trafik eğitim parkı yer alıyor.

Kayaşehir Kültür Ve Yaşam Parkı Kayaşehir Kültür Ve Yaşam Parkı

--------------------------------------

Bilgievi, öğrencilerle birlikte Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) olarak Kayaşehirli kadınlara da hizmet veriyor. Dil dersliği, bilgisayar odası, kütüphane, siyer dersliği ve atölyelere sahip Bilgievi’nde, gençlerin ve kadınların spor yapacağı iki salon bulunuyor.

Kayaşehir Kültür Ve Yaşam Parkı hakkında daha detaylı bilgiye Kayaşehir Kültür Yaşam Parkı ve Kütüphanesi linkinden ulaşabilirsiniz

Fenertepe Kültür ve Yaşam Parkı

7’den 70’e her yaş grubunun ihtiyaçlarına yanıt verecek kompleks kapsamında Başakşehir’in 9’uncu bilgievi de Fenertepe Mahallesi’ne yapılacak. 1000 metrekare kapalı sahip olacak bilgievinden aynı zamanda mahallenin kadınları da yararlanacak. Bilgievi ve Kadın Merkezi’nde; sanat atölyeleri, derslikler, kütüphane, bilgisayar sınıfı, konferans salonu, siyer dersliği ve fitness stüdyosu

Fenertepe Kültür ve Yaşam Parkı Fenertepe Kültür ve Yaşam Parkı

Fenertepe Kültür Ve Yaşam Parkı hakkında daha detaylı bilgiye Fenertepe Kütüphanesi ve Kültür Yaşam Parkı linkinden ulaşabilirsiniz

Rasim Özdenören Çocuk ve Halk Kütüphanesi

Başakşehir Kütüphane arasına bir yenisi eklendi. Başakşehir Kültür Merkezi içerisinde bulunan Rasim Özdenören Kütüphanesi 2012 Yılı Mart ayında hizmete açılmıştır.

Rasim Özdenören Çocuk ve Halk Kütüphanesi

Email: kutuphanemuzeler@ibb.gov.tr

Açılış / Kapanış: Hafta içi 09:00 – 20:00    Hafta sonu 09:30 – 18:00  saatleri arasında açıktır.

Rasim Özdenören Çocuk ve Halk Kütüphanesi hakkında daha detaylı bilgiye Rasim Özdenören Kütüphanesi Başakşehir linkinden ulaşabilirsiniz

 

YORUM YAP