Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir? 9 Şubat 1988 Mersin doğumludur. Hazal Filiz Küçükköse, liseyi Ankara’da bitirdi. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup bırakan Küçükköse, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam ediyor.

Hazal Filiz Küçükköse Biyografisi Hazal Filiz Küçükköse Kimdir? Hazal Filiz Küçükköse hayatı, Hazal Filiz Küçükköse hakkında bilmeniz gerekenler.

Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında?

Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 Mersin doğumludur. Hazal Filiz Küçükköse, liseyi Ankara’da bitirdi.

Hazal Filiz Küçükköse hangi okul mezunu?

Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfa kadar okuyup bırakan Küçükköse, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam ediyor.

Eğitimine hala devam eden Hazal Filiz Küçükköse mezun olduktan sonra mesleği yerine oyunculuk yapmayı düşünmektedir. 1.72 santim boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Hazal Filiz Küçükköse Emir’in Yolu adlı dizide rol aldıktan sonra başka dizilerde oynamıştır.

--------------------------------------
Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

1.72 santim boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Hazal Filiz Küçükköse’nin ilk dizisi ise Emir’in Yolu oldu. Hazal Filiz Küçükköse Kova burcudur. Hazal Filiz Küçükköse kendisi gibi oyuncu olan Tuan Tunalı ile Beni Affet dizisinde tanışmış ve şubat ayında evlenmiştir.

Özel oyunculuk dersleri alan Küçükköse, 2015 yılından bu yana Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Zeynep Soydere karakteri ile kariyerinde zirve yaptı. Hazal Filiz Küçükköse Beni Affet, Kara Sevda, Deniz Yıldızı, Günahkar ve Kalbim seni seçti gibi farklı dizilerde rol aldı.

Hazal Filiz Küçükköse Hangi dizilerde oynadı

2009-2010 -Deniz Yıldızı- Gözde
2011-2012 -Kalbim Seni Seçti -Ada
2012 -Ustura Kemal -Kalisto
2014 -Beni Affet- Leyla
2014 -Günahkar- Aslıhan Karasu
2017-2018 -Kara Sevda- Zeynep Soydere Kozcuoğlu
2017- Rüya -Elif Ardalı
2020 -Zemheri -Berrak

Hazal Filiz Küçükköse Biyografisi, Hazal Filiz Küçükköse nereli? Hazal Filiz Küçükköse hangi dizilerde oynadı? Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında?

YORUM YAP