Hakan Gedikli Kimdir? Kaç Yaşında?

Hakan Gedikli, özgeçmişi, biyografisi, doğum tarihi, nereli? Hakan Gedikli, temelleri 1953 senesinde atılan Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı’nda Emlak ve Planlama Müdürü pozisyonunda vazife almaktadır.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Hakan Gedikli Kimdir? Kaç Yaşında?

Hakan Gedikli Kimdir, 1975 Trabzon doğumlu olan Hakan Gedikli, 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi’nden, 2000 yılında da Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrameti Bölümü’nden mezun oldu.

Hakan Gedikli, 1975 Trabzon doğumlu olan Hakan Gedikli, 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi’nden, 2000 yılında da Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrameti Bölümü’nden mezun oldu.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanmasının ardından, şirketin yeni yönetimi belli oldu.

Hakan Gedikli Kimdir? Kaç Yaşında?

Hakan Gedikli Kimdir? Kaç Yaşında?

2000-2006 yılları arasında Sultanbeyli Belediyesi’nde çeşitli kademelerde görev alan Gedikli; 2006-2018 arasında Emlak Konut GYO’da sırasıyla, Etüd Proje Müdürü, Emlak ve Planlama Müdürü, Emlak ve Planlama Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

--------------------------------------

Yüksek lisansını Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm alanında tamamlayan Gedikli, gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

16.07.2018 tarihinden itibaren de Emlak Konut GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak atanarak görevine başladı. Gedikli aynı zamanda 14 yaş altı basketbol branşında çalışmalarını yürüten Emlak Konut Spor Klübü’nün de başkanı.

Hakan Gedikli, temelleri 1953 yılında atılan Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı’nda Emlak ve Planlama Müdürü olarak görev almaktadır. Harita Mühendisi olan Hakan Gedikli, ayrıca Bahçeşehir Ispartakule 532/1 Site Yönetimi Yönetim Kurulu Üyesidir. Hakan Gedikli Kimdir

Gedikli, Emlak Konut GYO eski Genel Müdürü Murat Kurum‘un Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanması sonrası boşalan kadroya atandı.YORUM YAP