Feza Park Evleri Başakşehir Konut Projesi

İstanbul Başakşehir ilçesinde Damga Konut Yapı Anonim Şirketi Feza Park Evleri olarak yeni projeye başladı. Feza Park Evleri Başakşehir 1 ve Feza Park Evleri Kayaşehir 2 olmak üzere 2 proje Başakşehir’de yapılmaya başlandı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Feza Park Evleri Başakşehir Konut Projesi

İstanbul Başakşehir ilçesinde Damga Konut Yapı Anonim Şirketi Feza Park Evleri olarak yeni projeye başladı. Feza Park Evleri Başakşehir 1 ve Feza Park Evleri Kayaşehir 2 olmak üzere Merkez Kayaşehir Avm’ ye yakın bir yerde yapılmaya başlandı.

Damga Konut Yapı Anonim Şirketi’nin faaliyet alanlarından olan yapı/inşaat sektöründeki iştirakidir. Feza Park Başakşehir Evleri 1 ve 2 olmak üzere 2 proje Kayaşehir‘de inşaatı başlandı.

Feza Park Evleri Başakşehir

Feza Park Kayaşehir evleri Merkez Kayaşehir AVM‘ye 300 metre mesafesinde olup havadar ve tepe bölgede diyebileceğimiz bir konumda yer almaktadır. Kuzey marmara otoyolu hemen Feza Park Kayaşehir konutlarının yanı başından geçmektedir.

Feza Park Evleri Başakşehir Konut projesi

Feza Park Kayaşehir Satış Ofisi

Kayabaşı Mah. Rabia Cad. No:22 Başaksehir / İstanbul

Telefon/Whatsapp Hattı:

+905550552425

Feza Park Villaları

Her ihtiyaca uygun, 3 farklı tipte, ister tek kat ister dubleks sadece 22 adet villanın yer aldığı Feza Park Villaları toplam 30.000 m2 alanda inşa ediliyor.
Tüm ayrıntıları özenle tasarlanan, kalabalık sitelerin karmaşasından uzak, unutulan sıcak komşuluk ilişkilerini tekrar hatırlayacağınız doğanın içinde ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor.

Her ihtiyaca uygun, tüm ayrıntıları özenle tasarlanan Feza Park konut/villa projeleri, Damga Konut güvencesi ile size ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

--------------------------------------
Feza Park Evleri Başakşehir Konut projesi

Feza Park Evleri Kayaşehir Konut projesi

Feza Park Evleri Kayaşehir

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Feza İnşaat, 1991 yılında kurulmuş olup inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet göstermiş ve 2004 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak birçok aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli endüstriyel yapı, okul, sağlık ocağı, hastane, öğrenci yurdu ve ticaret merkezleri inşa etmiştir.

Sektörde kentsel dönüşüm ile birlikte daha güçlü bir yapı oluşturmak için 2006 yılında Damga Konut A.Ş kurmuştur. Damga Konut A.Ş. ses getiren bir çok projeye imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Feza Park Evleri Başakşehir Konut projesi

İstanbul Kayaşehir ve Başakşehir ilçemizdeki gelişmeleri paylaşıyoruz. Toki, Emlak Konut ve Kiptaş haberleri, konut satışları ve kentsel dönüşüm çalışmalarından kayasehiristanbul.net sitemizden haberdar olabilirsiniz.

Feza Park Başakşehir

Feza Park Evleri Fiyatları

Telefon/Whatsapp Hattı: +905550552425 numaradan Feza Park Evleri Fiyatlarına ulaşabilirsiniz

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış