Eva Murati kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Eva Murati Kimdir? Güzel spiker Eva Murati, 25 Mayıs 1995 doğumlu Arnavut oyuncu ve televizyon sunucusu ‘dur. Kariyerine 15 yaşında başlayan Arnavut şov dünyasında farklı reklamlar ve modellik işleriyle tanınmaya başladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Eva Murati kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Eva Murati Kimdir? Güzel spiker Eva Murati, 25 Mayıs 1995 doğumlu Arnavut oyuncu ve televizyon sunucusu ‘dur. Kariyerine 15 yaşında başlayan Arnavut şov dünyasında farklı reklamlar ve modellik işleriyle tanınmaya başladı.

Spiker Eva Murati Biyografisi, Spor spikeri Eva Murati Kaç Yaşında, nereli?

Eva murati nereli?

Elbasan’da yaşarken İtalyanca konuşmayı öğrendiği ve hayatında büyük etkisi olan İtalyan kültürüyle tanıştığı İtalyan okulu Imelda Lambertini’ye devam etti. Ailesi Tiran’a taşındıktan sonra Udha e Shkronjave okuluna gitti. Altıncı sınıfta, ortaokulu bitirdiği The Independent College of Tiran’a taşındı.Murati lise eğitimini Petro Nini Luarasi lisesinde tamamladı ve burada ilk seçmelerini kazandı ve şov dünyasına ilk adımlarını attı. Akademik kariyerine devam etti ve Tiran Devlet Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk okudu .

Tiran Teens’de yer aldı ve daha sonra okul drama kulübünün bir parçasıydı. Akademik uğraşlarının yanı sıra birçok lise yarışmasında münazara takımına seçildi. Okul yıllarında çeşitli yıllarda Matematik ve Genel Bilgi Olimpiyatları’nda yarıştı ve Ulusal Sıralamada 8. oldu.

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ardından tatile çıkmıştı. Şampiyonlar Ligi’nde Son 16 Turu heyecanı dün akşam oynanan maçlarla tekrar başladı.

Eva Murati Kimdir Eva Murati kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

1995 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel isim aslen Arnavutluk asıllıdır. Arnavutluk Elbasan’da doğmuş, Elbasan Orta Arnavutluk’ta Elbasan ili’nin merkezidir. 2021 yılında Antalya’ya tatile gelmiş ve Antalyaspor forması giymiştir.

Daha sonra resmi instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştır. “Gelmiş geçmiş en güzel sürprizlerden biri! Antalya futbol kulübü delegeleri özel bir hediye ile beni ziyarete geldiler. Antalya şehrinin uğurlu numarası olan 7 numaralı, üzerinde adım yazan resmi formaları için kendilerine çok teşekkür ederim.”

--------------------------------------

Eva Murati Kimdir?

2012 yılının Mayıs ayında her sene düzenlenen Netët e Klipit Shqiptar yarışmasında en iyi videoyu kazanan Aurela Gace’in müzik videosu TRANZIT’da yer almıştır. Arnavutluk’da her pazar akşamı yayınlanan Tring Sport News HD’de Spor Haftası adlı programı hazırlayıp sunmuştur.Yine ülkesinde yayınlanmış olan Ti mund të më bastır Xhon isimli film de rol almıştır. Günümüzde hala oyunculuk çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir. Eva Murati 2016 yılında Finding Miss Universe Arnavutluk Güzellik yarışmasını kazanmıştır.

Net kazanıcının 1 Milyon $ civarında olduğu açıklanmıştır. Arnavutluk’da günümüze kadar bir çok televizyon programını hazırlayıp sunan güzel isim Şampiyonlar Ligi spikeri olarak adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Eva Murati Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel ismin boyu 1.70 cm, kilosu 55, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 26’dır. Resmi instagram hesabı @evamurati ‘nin günümüz itibariyle takipçi sayısı 909bin civarındadır. Günümüz itibariyle herhangi bir ilişkisinin bulunmadığını, sevgilisi olmadığını dile getirmiştir.

Kariyerine 15 yaşında başlayan Arnavut şov dünyasında farklı reklamlar ve modellik işleriyle tanınmaya başladı. Eva , 2013 yılında ilk TV programı Antilope’ye ev sahipliği yaptı ve ardından ikisi de Agon Channel’da Adi Krasta Duartrokitje ile birlikte sunuculuk yaptı.Daha sonra 2016’da Miss Universe Arnavutluk ve VIP Zone’u ağırladığı Vizion Plus’a taşındı . Halen Tring Sport’ta Studio UEFA Şampiyonlar Ligi ve Spor Haftası’na ev sahipliği yapıyor . Murati, The Outlaw filminde rol aldıDaha sonra 2017’de Ti mund të më quash Xhon’da rol aldı . 2016 yılında Skanderbeg dizisinde rol aldı . En son projesi, şu anda çekimleri devam eden Familja Kuqezi

YORUM YAP