Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Demet Özdemir Kimdir? 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya geldi. 3 kardeştirler. Bir tane abisi bir tanede ablası bulunmaktadır. O daha küçükken annesi ile babası ayrılmışlardır ve bu sebeple İstanbul’a göç etmişlerdir.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Demet Özdemir Kimdir? 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya geldi. 3 kardeştirler. Bir tane abisi bir tanede ablası bulunmaktadır. O daha küçükken annesi ile babası ayrılmışlardır ve bu sebeple İstanbul’a göç etmişlerdir.

Demet Özdemir Biyografisi, Demet Özdemir nereli? Demet Özdemir hangi dizilerde oynadı? Demet Özdemir kaç yaşında?

Demet Özdemir Kimdir? 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya geldi. Toplam 3 kardeştirler. Bir tane abisi bir tanede ablası bulunmaktadır. O daha küçükken annesi ile babası ayrılmışlardır ve bu sebeple İstanbul’a göç etmişlerdir.

İstanbul’da annesi, ablası beraber yaşamışlardır. Ablası büyük fedakârlık sağlayarak çalışmış ve onun okumasında büyük bir paya sahip olmuştur. Dansa olan ilgisi sebebinle Dans Kursuna katılmış ve 1-2 yıl kadar dans etmiştir. Daha sonra Okulu bırakmış ve Akşam Lisesine devam edip mezuniyetini almıştır. Bengü dans kadrosundan ayrılınca Efes Kızları ile dans imkanı buldu. Ünlü oyuncunun boyu 1.70’dir.

Demet Özdemir Eskiden ne iş yapıyordu?

Hatırlarsanız Demet Özdemir bir dönemler Flash TV ekranlarında dansçı olarak çalışıyordu. Kendisi hakkında bu konuda magazinde pek çok haber yapılmıştı.

Oyunculuğa Reklam filmlerinde oynayarak başladı.2009 tarihinde Mustafa Sandal’ın iki tane şarkısını çektiği kipte dansçı olarak oynamıştır.2012 tarihinde Pegasus reklamında oynadı.2013 tarihinde Blue Jean Dergisi takviminde kendine yer edindi. Lise okuduğu sıralarda özel olarak 3 ay kadar dans dersi aldı.

--------------------------------------

Liseyi bitirdikten sonra 2 yıl özel olarak Şahika Tekand’da tiyatro konusunda eğitim almıştır.

Demet Özdemir ilk nasıl ünlü oldu?

İlk defa dizide oynaması 2013 tarihinde gerçekleşti. Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide oynamıştır. Sana Bir Sır Vereceğim Aylin karakterini oynamıştır. Daha sonra 2014 tarihinde Kurt Seyit ve Şura isimli diziye Alya karakterinle giriş yapmıştır.

Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Ünlü Oyuncu 2014 tarihinde Tut Sözünü isimli sinema filminde rol almıştır ardından yine aynı yıl Kaçak Gelinler isimli dizide oynadı. Dizide Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram gibi oyuncularla beraber oynadı.

Demet Özdemir Filmleri

  • 2015 -Tut Sözünü -Demet -Başrol oyuncusu
  • 2017 -Sen Kiminle Dans Ediyorsun? -Aysel -Başrol oyuncusu
  • 2022 -Aşk Taktikleri -Aslı- Bernsel -Başrol oyuncusu

Demet Özdemir Dizileri

  • 2013-2014 -Sana Bir Sır Vereceğim -Aylin Gündoğdu -Başrol oyuncusu
  • 2014 -Kurt Seyit ve Şura -Alina Danrsu -Yardımcı oyuncu
  • 2015 -Çilek Kokusu -Aslı Koçer -Başrol oyuncusu
  • 2016-2017 -No.:309 -Lale Yenilmez -Başrol oyuncusu
  • 2018-2019 -Erkenci Kuş- Sanem Aydın -Başrol oyuncusu
  • 2019-2021 -Doğduğun Ev Kaderindir- Zeynep Göksu Tunahan- Başrol oyuncusu
  • 2020 -Kırmızı Oda Konuk oyuncu

YORUM YAP