Başakşehir Avrasya Konutları Kasım 2021

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başakşehir Avrasya Konutları Kasım 2021

Emlak Konut, TOKİ güvencesi ile Fuzul Yapı firması tarafından yapılan Başakşehir Avrasya Konutları İndirim fırsatı sunuyor.

Konut projesi İstanbul, Avrupa Yakası, Başakşehir İlçesi, Başakşehir Mahallesi’nde yer almaktadır. Başakşehir Avrasya Konutları projesinde yüzde beş indirim ile daire sahibi olabiliyorsunuz. Başakşehir konut projesinde yeni bir ödeme kampanyası başlatıldı. Peki ödeme planı nasıl? İndirim imkanı var mı? Ne kadar peşinat ödenmesi gerekiyor? Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

39 bin metrekare alana sahip arsa parseli üzerinde yükselen projede toplam 13 konut bloğu bulunmaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin hemen karşısında yer alan projede ayrıca konut blokları 5, 8 ve 10 katlıdır. Konut bloklarında ise toplam 453 adet daire mevcuttur. Dairelerin yanı sıra projede ayrıca 47 adet ticari ünite de bulunmaktadır.

Projede daire özellikleri neler?

Başakşehir Avrasya Konutları projesinde her aile tipine göre konut seçenekleri yer almaktadır. Bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerdir. Böylece projede toplam dört farklı tip daire seçeneğine yer verilmektedir. Aynı zamanda her daire tipi kendi içinde farklılıklar göstermektedir. 2 farklı tip 1+1 daire seçeneği olup, 1+1 tip dairelerin alanları ise 58.56 metrekare ile 68.67 metrekaredir. 5 farklı 2+1 tip dairelerin yer aldığı projedeki 2+1 dairelerin alanları ise 102.31 metrekare ile 127.54 metrekare arasındadır.

--------------------------------------

3 farklı 3+1 tip dairelerin yer aldığı projede 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise 159.09 metrekare ile 173.34 metrekare arasındadır. Konut projesinde 3 farklı 4+1 tip daireler yer alıyor. 4+1 tip dairelerin alanları da 188.70 metrekare ile 208.45 metrekare arasındadır. Peki projede ödeme seçenekleri neler? ne kadar peşinat ödenmesi gerekiyor?

Başakşehir Avrasya Konutları ödeme planı

İstanbul konut projede başlatılan ödeme kampanya kapsamında ilk olarak sadece yüzde 15 peşinat ödeniyor. Sonrasında kalan tutar vadelendiriliyor. Projede kalan tutar için ise 24 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Konut projesinde ayrıca yüzde 5 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Yüzde 80’i yeşil alna ayrılan Başakşehir Avrasya, Konutları projesinde kafeler, restoranlar, yüzme havuzu, hamam, sauna, açık dinlenme alanları, kapalı dinlenme terasları, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Başakşehir Avrasya Konutları nerede yer alıyor?

Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarına ve İstanbul Havalimanı’na yakın bir konumdadır. Ayrıca proje metro durağına sadece 100 metre mesafede yer alıyor. Proje Başakşehir Mahallesi, Hekim Sokak, Başakşehir / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 0 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

YORUM YAP

DÖVİZ KURLARI

 • DolarDOLAR
  ALIŞSATIŞFARK
 • EuroEURO
  ALIŞSATIŞFARK
 • SterlinİNG. STERLİNİ
  ALIŞSATIŞFARK
 • FrangİSV. FRANGI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Kanada DolarıKAN. DOLARI
  ALIŞSATIŞFARK
 • Çeyrek AltınÇEYREK ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • Gram AltınGRAM ALTIN
  ALIŞSATIŞFARK
 • BitcoinBITCOIN
  FİYATDEĞİŞİM

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış