Ala Tokel kimdir? Ala Tokel kaç yaşında, nereli?

Ala Tokel kimdir? 3 Aralık 1994 tarihi doğumlu güzel youtuber 2021 yılı itibari ile 27 yaşındadır. Ala Tokel’in annesi İranlı, babası ise İstanbul doğumludur. üniversiteyi Kadir Has Üniversitesinde okudu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ala Tokel kimdir? Ala Tokel kaç yaşında, nereli?

Ala Tokel kimdir? 3 Aralık 1994 tarihi doğumlu güzel youtuber 2021 yılı itibari ile 27 yaşındadır. Ala Tokel’in annesi İranlı, babası ise İstanbul doğumludur. Üniversiteyi Kadir Has Üniversitesinde okudu.

Ala Tokel kimdir, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor.

Ala Tokel nasıl ünlü oldu?

Youtube’da yayınladığı makyaj tüyoları videoları ve vloglarıyla dikkat çeken Ala Tokel kaç yaşında, nereli? 2018 yılının sonlarından itibaren adını sıkça duyduğumuz ve gittikçe ünlenen Youtuber Ala Tokel kendine ait bir makyaj stüdyosu olan vlogları ve makyaj konusundaki hakimiyeti ile oldukça sevilen birisidir.

Ala Tokel yaş kaç?

3 Aralık 1994 tarihi doğumlu güzel youtuber 2021 yılı itibari ile 27 yaşındadır.

Ala Tokel ailesi

Ala Tokel’in annesi İranlı, babası ise İstanbul doğumludur. Kız kardeşi, annesi ve kendisinin isimleri Farsça’dan gelmektedir. Kız kardeşinin ismi Tara’dır ve isminin anlamı gökteki en yüksek yıldızdır. Kendisinin ismi olan Ala, güzel demektir. Annesinin ismi Menije ise anlam olarak senede bir kez açan siyah lale demektir.

Ala Tokel, Ala MakeUp Studio’nun sahibidir.

--------------------------------------

Ala Tokel ne mezunu

İlköğretimi Doğa Koleji’nde tamamlanmıştır. Lise eğitimini ise Erenköy Kız Lisesi’nde bitirmiştir. Ala Tokel, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya lisans bölümünden mezun olmuştur.

Ala Tokel kiminle evlenmişti?

Tokel, verdiği röportajda sona eren evliliğiyle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı; Ben biraz tabuları yıkıp çok farklı bir evlilik yaptım galiba kendi açımdan. Benim için her şey evliyken olağanüstüydü.

Ala Tokel kimdir

Genel olarak her şey mükemmeldi. Kendisi, ailesi, o zaman yaşadığım hayat… Ama biraz erkendi bizim için bence. Ben 21-22 yaşındaydım zaten. O zaman gece dışarı çıkmaya yeni başlamışım. Ne evliliğimden ne boşanmamdan pişman olmadım. Evlenirken de çok nettim, boşanırken de çok nettim. İyi ki böyle bir şey yaşamışım.”

Güzel Youtuber 2017 yılında Eren Bülbül ile evlenmiştir. Çift kısa bir süre sonra boşanmıştır.

Ala Tokel Instagram  Hesabı

Ala Tokel instagram hesabı:’alatokell’dir. 576 bin takipçisi vardır.

YORUM YAP