Yağmur Arat Kimdir?

Yağmur Arat Kimdir? 10 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Arat, lisans eğitimini 2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde tamamlamıştır.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yağmur Arat Kimdir?

Yağmur Arat Kimdir? 10 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Arat, lisans eğitimini 2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde tamamlamıştır.

Üniversite hayatını eğlenceli bir şekilde geçiren Yağmur Arat, Interrail deneyimi de yaşamıştır. Sosyal medya fenomeni Yağmur Arat’ın YouTube hesabında ise 400 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Instagram hesabından da sık sık paylaşımlarda bulunan Yağmur Arat’ın bu platform üzerinde de 110 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama mezun oldum ve dolu dolu, eğlenceli bir üniversite hayatı geçirdikten sonra mezuniyeti kutlamak adına interrail yapmış. Nerden bilebilirdi ki, Interrail ile yapacağı seyahat hayatının bir dönüm noktası olacağını. Yağmur Arat “O zamanlar ki düşüncem senede bir para biriktirip yurtdışına gider gezerdi sadece. Daha sonra herkes gibi iş hayatına atıldım.” diyor.

Sosyal medya fenomeni Yağmur Arat, bir dönem yine kendisi gibi gezgin ve fenomen olan Emre Durmuş ile sevgili olmuş ancak daha sonra ayrılmışlardır.

Sosyal medya fenomeni Yağmur Arat 1.63 cm boyundadır ve 55 kilodur. Ayrıca kova burcudur.

Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanan Yağmur Arat hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

--------------------------------------

Yağmur Arat Nasıl Geziyor?

2014 senesinde Mimar Sinan Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra iş hayatına atılan ve aslında Interrail ile kendisine farklı bir hayat arayarak her şeyi satıp dünya turuna çıkan genç youtuber gezilerinde olabildiğince az maliyet kullanmayı ön planda tutuyor. Bu şekilde daha çok yer gezebileceğini düşünen Yağmur Arat bu şekilde zaten şu ana kadar birçok yer gezmiş durumda.

Yağmur Arat Kimdir

Çok az maliyet kullanma nasıl oluyor peki? Kalacak yer olarak Couchsurfing kullanıp yol masrafları için ya otostop ya da en ucuz olacak şekilde uygun biletlerle işlerini hallediyor. Bu nedenle yoldayken sadece yemek yemek için para harcamış oluyor. gittiği yerlerde gönüllülük esasına dayanarak da işler yapan ve zaman zaman farklı işlerde çalışan genç gezgin, bunları şu an rahat anlatmasına rağmen ilk çıktığı zamanlarda tedirginlikleri olanlara hazır hissetmeleri için de önerilerde bulunuyor.

Az maliyetle atlattığı bu gezilerde günlük ortalama harcaması 38 lira olarak görünüyor. Bu ise dünya turuna çıkmış biri için çok cüzi bir miktar olarak değerlendirilebilir. Kendi dişinden arttırdıkları ile de bu anlamda dünya turu yapmak isteyen ya da bu gibi bir işe kalkışmış olan gençlere bu anlamda bir fikir oluyor

Google’da Yağmur Arat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur Arat blog Yağmur Arat Kitap Yağmur Arat YouTube Yağmur Arat ailesi Patreon Yağmur Arat Yağmur Arat videoları

 

Yağmur Arat biyografisi, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi var mı?

YORUM YAP