Yunus Özdiken Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yunus Özdiken Kimdir?

Yunus Özdiken Kimdir? Elçin Sangu’nun sevgilisidir? Yunus Özdiken ve Elçin Sangu birlikte çekilmiş fotoğraflarını ilk kez paylaştılar. Kiralık Aşk dizisiyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Yunus Özdiken ile aynı karede olduğu bir fotoğrafı ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.

Elçin Sangu’nun sevgilisidir? Yunus Özdiken ve Elçin Sangu birlikte çekilmiş fotoğraflarını ilk kez paylaştılar. Kiralık Aşk dizisiyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Yunus Özdiken ile aynı karede olduğu bir fotoğrafı ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.

Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken oyunculuk sektöründen ya da sanat camiasından değil. Ekranla hiç ilgisi olmayan bir iş yapıyor.

--------------------------------------

Elçin Sangu’nun sevgilisi olarak tanınan Yunus Özdiken’in hayatı merak konusu oldu. Medyadan uzak olmasına rağmen sık sık gündeme gelen Yunus Özdiken’in eğitimi ve kariyeri gibi konular araştırılıyor. Peki Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir?

 

Yunus Özdiken Kimdir?

Magazin ve sanat dünyasının dışın bir kariyeri olan Yunus Özdiken, özel bir firmada ekosistem koordinatörlüğü yapıyor. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezun olan Yunus Özdiken, Yüksek Lisan eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Barış Arduç ile aşk iddialarından rahatsız olan Elçin Sangu, sevgilisi için şunları söylemişti; Beni yolda kim görse, Barış’ı soruyor. Hayatımdaki kişiye (Yunus Özdiken) ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmemi sağlıyor”.

Yunus Özdiken Biyografisi, Yunus Özdiken nereli? Yunus Özdiken kaç yaşında?

YORUM YAP