Yiğit Marcus Aral Kimdir?

Bir dönem Survivor yarışmasına da katılan Yiğit Marcus Aral, Şevval Şahin ile olan birlikteliği nedeniyle son dönemde gündeme gelmişti. Marcus Aral kimdir? sorusunun yanıtı gündeme gelen haberlerin ardından merak edilen konular arasında yer alıyor. Yiğit Marcus Aral kaç yaşında, nereli? Yiğit Marcus Aral mesleği nedir? Yiğit Marcus Aral hayatı ve biyografisi nedir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yiğit Marcus Aral Kimdir?

Yiğit Marcus Aral Kimdir? Marcus Aral Kimdir? 20 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yaşamını 2010 yılından itibaren ABD’de sürdüren Yiğit Marcus Aral’ın asıl mesleği yazılım mühendisliğidir. İstanbul’da 3 yıl modellik ajansında çalıştı.

Bir dönem Survivor yarışmasına da katılan Yiğit Marcus Aral, Şevval Şahin ile olan birlikteliği nedeniyle son dönemde gündeme gelmişti. Marcus Aral kimdir? sorusunun yanıtı gündeme gelen haberlerin ardından merak edilen konular arasında yer alıyor.

Yiğit Marcus Aral Kimdir?

Marcus Aral kimdir sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Eğitimini University of Miami’de tamamladı ve 2018’de Survivor’a gönüllüler takımıyla katıldı. Annesi Nevin Aral, İstek Vakfı’nda eğitmenlik yapan Marcus Aral, model Adriana Lima ile arkadaşlığı ile de dikkat çekmişti. 2018 Türkiye Güzellik Kraliçesi Şevval Şahin ile birliktelik yaşadı. Peki, Yiğit Marcus Aral kimdir? Yiğit Marcus Aral kaç yaşında, nereli? Yiğit Marcus Aral mesleği nedir? Yiğit Marcus Aral hayatı ve biyografisi nedir?

--------------------------------------

Yiğit Marcus Aral Kimdir

Aral, 20 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yaşamını 2010 yılından itibaren ABD’de sürdüren Yiğit Marcus Aral’ın asıl mesleği yazılım mühendisliğidir. İstanbul’da 3 yıl modellik ajansında çalıştı. Eğitimini University of Miami’de tamamladı ve 2018’de Survivor’a gönüllüler takımıyla katıldı.

Annesi Nevin Aral, İstek Vakfı’nda eğitmenlik yapan Marcus Aral, model Adriana Lima ile arkadaşlığı ile de dikkat çekmişti. 2018 Türkiye Güzellik Kraliçesi Şevval Şahin ile birliktelik yaşadı. Çift kısa süre önce ayrıldıklarını duyurmuştu. Yiğit Marcus Aral 1.82 metre boyunda, 78 kilo ve akrep burcudur.

Marcus Aral biyografisi, Yiğit Marcus Aral kaç yaşında, nereli? Marcus Aral ne iş yapmakta?

YORUM YAP