Yaprak Medine Kimdir?

Yaprak Medine Kimdir? 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Foto model olan Yaprak Medine, tanıtım ve dizi oyuncusu Yaprak Medine, oyunculuk eğitimini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yaprak Medine Kimdir?

Yaprak Medine Kimdir? 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Foto model olan Yaprak Medine, tanıtım ve dizi oyuncusu Yaprak Medine, oyunculuk eğitimini tamamladı.

Yaprak Medine kimdir? Yaprak Medine kaç yaşında, nereli? Yaprak Medine oyunculuk kariyerine erken yaşlarda başladı. Reklam ve kısa filmlerde rol alarak kamera karşısına geçmeye başlayan Yaprak Medine Menajerimi Ara dizisi ile adını duyurdu. Yaprak Medine son olarak da Yalnız Kurt dizisinin ekibine dahil oldu. Yaprak Medine Kimdir?

Güzel oyuncu Yaprak Medine, önce Eti Karam Gurme reklamında rol almış, ardından 2020 yılında yayınlanmaya başlayan Aram Menajerim dizisinde Beren karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda bir Instagram fenomeni olan oyuncu, dizide Beren karakterini canlandıracaktır. Son olarak Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini canlandırıyor.

Yaprak Medine Kimdir

--------------------------------------

Aynı zamanda sosyal medyayı da etkili şekilde kullanan Yaprak Medine’nin Instagram’da binlerce takipçisi bulunuyor.

Oyunculuk eğitimi alan ve kariyerini bu yönde şekillendiren Yaprak Mira, kısa filmlerde de boy göstermiştir. Yaprak Mira ilk dizi deneyimini 2020 yılında çekimlerine başlanan Menajerimi Ara dizisi ile yaşadı. Dizide Beren karakterini canlandıran genç oyuncu adını duyurdu.

Oyuncunun boyu 1.73 cm ve 48 kg. Kahverengi saç ve göz rengine sahip. Yaprak Medine oyuncu olmayı çocukluk hayali olarak tanımlıyor. Tarzını ise maskülen ve minimalist olarak belirtiyor. Bir süre modellik de yapmıştır. Yaprak Medine aslında hemşire.

Yaprak Medine’nin sevgilisi var mı? Instagram’da yaptığımız ufak çaplı bir araştırmaya göre Yaprak Medine’nin hayatındaki isim Karya Çandar olabilir. Oyuncu, Karya’nın son postlarının hepsini beğenmiş ve öte yandan Karya da önceki gün hikayesinde Yaprak Medine’yi paylaştı.

Yaprak Medine Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Yalnız Kurt – 2022
Son Yaz (Cemre Sancaktar)
Menajerimi Ara (Beren, Tv dizisi 2020)
Yarım Kalan Aşklar

YORUM YAP