Uğur Pektaş Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Uğur Pektaş Kimdir?

Uğur Pektaş Kimdir? 16 Nisan 1979 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur.  Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü’nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

Türkiye’de ilk ekranlara geldiği 2005 senesinin birincisi olan uğur Pektaş, 15 yıllık bir aradan sonra yeniden ada şartlarına göğüs gerecek. Palau adasında ilk yarışmaya çıkan Pektaş, 2020’de Dominik cumhuriyetinde rakiplerini elemeye çalışacak. Pektaş, ünlüler takımında yer alıyor.

Uğur Pektaş kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı Arka Sokaklar dizisinde oynadı 19 Haziran 2008 de kendisi gibi oyuncu olan Gamze Özçelik ile evlenmiştir Murathan isminde bir oğulları olmuştur.

--------------------------------------

Arka Sokaklar dizisinden Gamze Özçelik le beraber ayrılmış ancak İlker İnanoğlu ,nun diziden ayrılmasından sonra Diziye tekrar geri Dönmüştür inanoğlu daha sonra yeni sezonla Birlikte ekibe geri dönmüştür onunla birlikte eşi Gamze Özçelik de diziye geri dönmüştür. 26 Aralık 2011’de Gamze Özçelik’ten boşanmıştır. Halen Kanal D`de 8 sezondur oynayan Arka Sokaklar da Murat Komiser“ Murat Ateş“ rolünü oynamıştır.

Uğur Pektaş Kimdir

Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

Filmleri ve dizileri :

2005 – Düşler ve Gerçekler
2006 – Kuşdili
2006 – 2014 – Arka Sokaklar

Uğur Pektaş Biyografisi, Uğur Pektaş nereli? Uğur Pektaş hangi dizilerde oynadı? Uğur Pektaş kaç yaşında?

YORUM YAP