Türkü Akbayram kimdir, nereli, kaç yaşında?

Türkü Akbayram Kimdir? ünlü şarkıcı Edip Akbayram’ın kızıdır. Söylediği şarkılarla söz ettiren Türkü Akbayram Ayten- Edip Akbayram’ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar’la evlendi. Türkü Akbayram, aslen Gazianteplidir.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Türkü Akbayram kimdir, nereli, kaç yaşında?

Türkü Akbayram Kimdir? ünlü şarkıcı Edip Akbayram‘ın kızıdır. Söylediği şarkılarla söz ettiren Türkü Akbayram Ayten- Edip Akbayram‘ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar’la evlendi. Türkü Akbayram, aslen Gazianteplidir.

Türkü Akbayram kaç yaşında ve Instagram hesabı nedir araştırılıyor. Türkü Akbayram kimdir? Türkü Akbayramkaç yaşında, nereli? Türkü Akbayram biyografisi!

Türkü Akbayram kimdir?

1986 yılında doğan Türkü Akbayram, Ayten- Edip Akbayram‘ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar’la evlendi. Türkü Akbayram, aslen Gazianteplidir.

İstanbul Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda yapılan düğünde Serdar Çınar’la evlenen Edip Akbayram‘ın kızı Türkü Akbayram‘ın nikâh şahitliğini, sanatçı Edip Akbayram‘ın Antalyalı turizmci Ramazan Aslan ile Gaziantep’ten çocukluk arkadaşı Eyüp Leblebici yapmıştı. Türkü Akbayram ile Serdar Çınar’ın nikâh törenine Onur Akın, Belkıs Akkale, Hüseyin Turan, Yavuz Bingöl, Mahsun Kırmızıgül ve Kubat gibi ünlü isimler katıldı.

--------------------------------------

Üniversitede master yaptığı esnada 4.5 yıl evvel taşınarak evlenmeye karar verdiğini ifade eden Türkü Akbayram, mutluluğunu ifade ederken, Edip Akbayram ise Serdar Çınar’ı bugünden itibaren damadı değil, oğlu gibi gördüğünü söylemişti Serdar Çınar-Türkü Akbayram çifti, 2019’da Lavin adındaki kızlarını dünyaya getirdi. Babasını kendine örnek alan ve onu kızı olduğu için gurur duyduğunu söyleyen Türkü Akbayram, 2018’de ‘Hiçbiri’ adındaki şarkısıyla müzik piyasasına girdi.

Türkü Akbayram hangi okul mezunu?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü’nde okuduktan sonra babası Edip Akbayram’la beraber sahneye çıktığını anımsatan Türkü Akbayram, yıllardır babasına vokal yaptığını kaydederek, ilk single şarkısını çıkarmak için 3 yıl boyunca düşündüğünü ifade etti.

Bundan sonra kendi başına bir şeyler yapması gerektiği düşüncesinin oluştuğunu aktaran Türkü Akbayram, fakat müzik piyasasına baktığı zaman içerisinde yer aldığı durumdan dolayı hep çekimser kaldığını savunarak, sonrasında beste arama yolculuğuna çıktığını ve ‘Hiçbiri’ ile tanıştığını anlattı.

Türkü Akbayram kimdir

TÜRKÜ AKBAYRAM’IN ŞARKILARI

Türkü Akbayram, Hiçbiri’nin ardından 2020’de Mavi Liman, Sarı Gelin, Yiğidim Aslanım ve Boşu Boşuna şarkılarını seslendirdi.

Türkü Akbayram kimdir, kaç yaşında, nereli? Türkü Akbayram babası kim? Türkü Akbayram biyografisi!

YORUM YAP