Tülin Ece Yazkan kimdir ve kaç yaşındadır?

Tülin Ece Yazkan kimdir? 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tülin Ece,Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılanda ilk oyunculuk deneyimini Yılanların Öcü dizisinde yaşamıştır.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Tülin Ece Yazkan kimdir ve kaç yaşındadır?

Tülin Ece Yazkan kimdir? 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tülin Ece, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılanda ilk oyunculuk deneyimini Yılanların Öcü dizisinde yaşamıştır.

Tülin Ece Yazkan kim? Tülin Ece Yazkan hangi dizilerde oynadı?

Tülin Ece Yazkan hangi dizilerde oynadı? Tülin Ece Yazkan sevgilisi kim? Tülin Ece Yazkan Instagram hesabı!

Tülin Ece nereli?

28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tülin Ece, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Tülin Ece İlk oyunculuk deneyimi

2014 yılanda yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile yaşayan Tülin Ece daha sonrasında, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler yapımlarında rol almıştır. Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Bir Peri Masalı dizisinde Ümit Köksal karakterine hayat vermektedir.

Tülin Ece Yazkan kimdir

Tülin Ece Yazkan kimdir

Ufak Tefek Cinayetler Mervenin gençliği kim?

Başrolleri Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır, Bade İşçil ve Tülin Özen’in paylaştığı “Ufak Tefek Cinayetler” adlı dizide Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı “Merve” karakterinin gençliğini Tülin Ece oynamıştı.

Tülin Ece İlk Oyunculuk Deneyimi

2014 yılanda yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile yaşayan Tülin Ece daha sonrasında, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler yapımlarında rol almıştır. Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat vermiştir.

Tülin Ece ne mezunu

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden başarı ile mezun olduktan sonra oyunculuk dünyasına giriş yapmış ve ilk dizi oyunculuk deneyimini Yılanların Öcü isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

--------------------------------------

Ekran severler tarafından rol aldığı Sefirin Kızı isimli dizide canlandırdığı Menekşe karakteri ile hatırlanmaktadır. Ayrıca daha önce Ufak Tefek Cinayetler ve Bodrum Masalı dizilerinde de rol almıştır. 2021 yılında dahil olduğu Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizi de Güneş karakterini üstlenmiştir.

Dizide ayrıca Mila Kasarcı, Rüzgar Doruk Özmil, Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Emine Ada Sezer, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Emine Ada Sezer, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi isimler de rol almıştır.

Tülin Ece

Tülin Ece Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.62 cm, kilosu 45, burcu balık, saç rengi kumral, göz rengi ise yeşil’dir. 2021 yılı itibariyle güzel oyuncunun yaşı 30’dur. Resmi instagram hesabını @tulinece_ kullanıcı adı ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 154bin civarındadır. Önem Günal Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilk bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında birbirinden ünlü isimler oturuyor. Dizide Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey ‘Güneş’ Tülin Ece kimdir? Tülin Ece kaç yaşında ve nereli?

Tülin Ece Oynadığı Diziler:

 • Sefirin Kızı/ Menekşe/ 2019
 • Ufak Tefek Cinayetler/ 2017-2018
 • Kırlangıç Fırtınası/ İnci/ 2017
 • Bodrum Masalı/ İpek/ 2016
 • Yaz’ın Öyküsü/ Öznur/ 2015
 • Yılanların Öcü/ 2014
 • Evlilik Hakkında Her Şey (Güneş)/ 2022

Tülin Ece Yazkan dizileri?

 • Sefirin Kızı / Menekşe / 2019
 • Ufak Tefek Cinayetler / 2017-2018
 • Kırlangıç Fırtınası / İnci / 2017
 • Bodrum Masalı / İpek / 2016
 • Yaz’ın Öyküsü / Öznur / 2015
 • Yılanların Öcü / 2014

YORUM YAP