Tayyip Ebrar Cumur Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Tayyip Ebrar Cumur Kimdir?

Tayyip Ebrar Cumur Kimdir? 19 Kasım 1999 yılında Trabzon doğumludur. Aslen Azerbaycan uyrukludur. Henüz 17 yaşında olan Ebrar Cumur ilk kez Trabzonspor A takım formasıyla sahaya çıktı. On numara pozisyonunda oynayan Tayyip Ebrar Cumur’un aynı zamanda Azerbaycan pasaportu da bulunuyor.

19 Kasım 1999 yılında Trabzon doğumludur. Aslen Azerbaycan uyrukludur. Henüz 17 yaşında olan Ebrar Cumur ilk kez Trabzonspor A takım formasıyla sahaya çıktı. On numara pozisyonunda oynayan Tayyip Ebrar Cumur’un aynı zamanda Azerbaycan pasaportu da bulunuyor.

Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı gibi genç oyunculara A takımda görev veren Trabzonspor’un takıma kazandırmayı planladığı altyapıdan 17 yaşındaki Tayyip Ebrar Cumur, Al Sadd maçıyla birlikte bordo mavili forma altındaki ilk maçına çıktı. Trabzonspor’da gelecek vadeden oyuncular arasında gösterilen 17 yaşındaki Tayyip Ebrar Cumhur maçın 75 dakikasında Sosa’nın yerine oyuna dahil oldu. Tayyip Ebrar Cumur Kimdir?

--------------------------------------

Orta sahada görev yapan genç futbolcu sol ayağını kullanıyor. Altyapının çeşitli yaş gruplarında forma giyen Tayyip Ebrar, ilk kez A Takım’la bir maça çıktı.

Tayyip Ebrar Cumur Kimdir?

Tayyip Ebrar ile ilgili konuşan Ersun Yanal, “Ebrar için daha çok erken. Onun oynadığı bölgede sayısal çok fazla oyuncumuz var. Haftanın 3 günü bizimle antrenman yapıyor. Özel antrenmanlarda yaptırmaya başladık. Altyapımız bizim için değerli, ilgileneceğiz. Onun gibi birkaç oyuncumuz daha var. Onlara da her fırsatta şans verip değerlendirmeye çalışıyoruz.” ifadesini kullandı.

Tayyip Ebrar Cumur Biyografisi, Tayyip Ebrar Cumur nereli? Futbolcu Tayyip Ebrar Cumur kaç yaşında?

 

YORUM YAP