Tahir Tellioğlu kimdir? kaç yaşında, nereli?

Tahir Tellioğlu kimdir? 1974 yılında Trabzon’da doğan Türk müteahhitlerdendir. Müteahhitlik mesleğine başlaması aile şirketinin Ankara’ya taşınması ile olmuştur.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tahir Tellioğlu kimdir? kaç yaşında, nereli?

Tahir Tellioğlu kimdir? 1974 yılında Trabzon’da doğan Türk müteahhitlerdendir. Müteahhitlik mesleğine başlaması aile şirketinin Ankara’ya taşınması ile olmuştur.

1974 yılında Trabzon’da doğan Tahir Tellioğlu Trabzon’un neresinden? Trabzon Of ‘da doğan Türk müteahhitlerdendir. Müteahhitlik mesleğine başlaması aile şirketinin Ankara’ya taşınması ile olmuştur.

Tellioğlu inşaat sahibi kimdir?

Tahir Tellioğlu, son günlerde adı sıkça aratılan isimler arasında yer aldı. İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Başkanı olan Tellioğlu’nun hayatı merak ediliyor.

Tahir Tellioğlu kimdir?

Adını İnşaat Müteahhitleri Konfederasyon Başkanı olarak duyuran Tahir Tellioğlu, son günlerde adı sıkça aratılan isimler arasında yer aldı. İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Başkanı olan Tellioğlu’nun hayatı merak ediliyor. Peki, Tahir Tellioğlu kimdir? Tahir Tellioğlu kaç yaşında, nereli? Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

--------------------------------------

Tahir Tellioğlu kaç yaşında, nereli?

Tahir Tellioğlu, 1974 yılında Trabzon’da doğan Türk müteahhitlerdendir. Müteahhitlik mesleğine başlaması aile şirketinin Ankara’ya taşınması ile olmuştur.

Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atılan Tahir Tellioğlu, inşaat sektöründe, üst yapı ve konut sektöründe birçok projede yer almıştır.

İMKON

2005 yılında Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu (TİMFED) Başkanı, 2013 yılında ise Türkiye’de kurulmuş olan diğer federasyonlar ile birlikte İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu’nu (İMKON) kurmuştur. Ardından buranın başkanı seçilmiştir.

Tahir Tellioğlu kimdir

TİMFED ve İMKON genel başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Bununla birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye İnşaat Sektörü Meclisi Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Müteahhitlik mesleğine girişi aile şirketlerinin Ankara’ya taşınması ile başlamıştır. Eğitim hayatından sonra, TELLLİOĞLU inşaat şirketi ile üst yapı ve konut sektöründe birçok projeye imza atmıştır.

YORUM YAP