Simay Barlas Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Simay Barlas Kimdir?

Simay Barlas Kimdir? 17 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisindeki Öykü karakteri ile elde eden Simay Barlas; Adı Efsane, Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde rol aldı.

Simay Barlas Kimdir sorusunun yanıtı Aziz dizisi izleyicileri tarafından merak edilen sorular arasında yer alıyor. Son dönemin başarılı isimlerinden olan oyuncu nereli?

Simay Barlas Kimdir?

Genç oyuncu, 17 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisindeki Öykü karakteri ile elde eden Simay Barlas; Adı Efsane, Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Kanal D ‘de yayımlanan Zalim İstanbul dizisindeki Damla karakterini canlandırıyor. Simay Barlas, 1.66 metre boyunda, 47 kilo ve Boğa burcudur.

--------------------------------------

2016 yılında Star TV’de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide Gözde ve 2020 yılından itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Zalim İstanbul dizisinde Damla karakterlerine hayat vermiştir. Simay Barlas 2020 yılında Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı isimli dizide Yağmur ve 2021 yılı Ekim ayı itibariyle Show TV’de yayınlanan Aziz isimli dizide Efnan karakterini canlandırmıştır.

Simay Barlas Kimdir

DİZİLERİ VE FİLMLERİ

Paramparça (Öykü) 2013

Hayat Bazen Tatlıdır (Gözde Sarıyaz) 2016-2017

Adı Efsane (Naz Yalınay) 2017

Zalim İstanbul (Damla Karaçay) 2019

Dijital Esaret (Damla-Film) 2019

Bir Annenin Günahı- Yağmur- 2020

Aziz- Efnan-2021

Simay Barlas Biyografisi, kaç yaşında, nereli? Simay Barlas’ın oynadığı diziler

YORUM YAP