Seda Türkmen Kimdir?

Kimdir

Seda Türkmen Kimdir? 1 Ocak 1986 yılı İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 8 yıl Keman Eğitimi aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.
Seda Türkmen Nereli , Boyu,  Yaşı,  Dizileri ,  Ailesi, hayatı hakkında kısa bilgiler..

İzmir’in güzellerinden olan Türkmen moda dergilerinde kendinden söz ettirmiştir.Daha sonra İstanbul’a gelen oyuncu tiyatro oyunlarında yer almıştır. “Papatyam” ve “Annem Uyurken” dizileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Fatih Harbiye Dizisi ile herkes tarafından sevilen biri olmuştur.  Hayata her zaman olumlu bakan ve hayata kesinlikle küsülmemesi gerektiği yönünde düşünen biri olarak, meydana çıkan olumsuzluklarda, hep kendisinde bir kusur aramanın gerekli olduğunu savunmaktadır. Seda Türkmen Kimdir?

Gençlerin sevgisini kazanan güzel oyuncu müzik alanında keman çalma becerisi profesyonel düzeyde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Güzel oyuncuya oyunculuk hayatında başarılarının devamını diliyoruz. Fiziksel özellikleriyse şöyle; boyu 171 cm, 52 kg, göz rengi ela, saç rengi ise kumraldır.

Hangi proje ile parladı? 2013 yılında rol aldığı ‘Fatih Harbiye’ dizisi ile dikkatleri üzerine topladı.

Kişilik özellikleri: Neşeli, hayat dolu, yüzünden gülümsemesi eksik olmuyor. ”Sinirim bozulunca gülerim, ağlıyorsam bir anda gülmeye başlarım, mutsuz olduğumda gülerim, gülerken zaten gülerim.”

Kişisel gelişim: Lisede keman bölümünde okuduğu için amatör olarak müzikle uğraşıyor. “Daha önce kemancıydım. Ama müzikte iddialı değilim. Amatör olarak uğraşıyorum. Tiyatrodan arkadaşlarla kayıtlar yapıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir