Özge Törer kimdir? Özge Törer nereli ve kaç yaşında?

İlk Olarak Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterini oynayan Özge Törer Kimdir? 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Kuruluş Osman dizisi ile yaşamıştır.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Özge Törer kimdir? Özge Törer nereli ve kaç yaşında?

Özge Törer Kimdir? 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Kuruluş Osman dizisi ile yaşamıştır.

İlk olarak ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine Şeyh Edebali’nin kızı ve Osmanlı Devleti’nin ilk veziri Alaaddin Paşa’nın annesi karakterini oynadı. Özge Törer Kimdir? 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Özge Törer kaç yaşında?

Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun’u canlandıran Özge Törer, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya doğmuştur. Ailesinin yönlendirmesiyle çocuk yaşlarda tiyatro oyunculuğu eğitimine başladı.

Özge Törer hangi bölüm mezunu?

Üniversiteyi Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde okumaktadır.

Oyunculuk kariyerine Kuruluş Osman dizisi ile başlamıştır. Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Özge Törer kimdir? Özge Törer nereli ve kaç yaşında?

--------------------------------------

Küçük yaşta tiyatro oyunculuğuna başlayan Özge Törer, üniversite eğitimini sahne sanatları bölümünde okudu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimi olan ‘Kuruluş Osman’ dizisinde oynadığı ‘Rabia Bala Hatun’ karakteri için aylarca at binme, kılıç ve dövüş eğitimi aldı.

2021 yılında verdiği bir röportajda, oyuncu olmasaydı iç mimar olmayı istediğini belirten Özge Törer, kişisel hayatıyla ilgili şunları söyledi: “Mutluluktan ziyade huzura önem veren biriyim. Gönlümden geçen dileklerimin gerçekleşmesi, elde ettiğim başarılar ve aile kavramı beni en çok mutlu kılanlar. Ne yazık ki saygısızlık ve haksızlığa tahammülüm yok. Haset düşüncelerden, bencilce davranışlardan ve önyargıdan nefret ediyorum.”

1998 doğumlu olan Özge Törer, 2022 yılı itibarıyla 24 yaşındadır ve bekardır. Klasik, yabancı, yerli müzik dinlemeyi seviyor. Tarihi ve felsefi kitaplar okuyor. Boş zamanlarında drama ve aksiyon diziler ve filmler izliyor.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @ozgeetoreroffical kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Özge Törer dizileri

2019 – Kuruluş Osman (Bala Hatun) (TV Dizisi)

Özge Törer evli mi?

Oyuncu Özge Törer evli değildir. Özge Törer’in özel hayatına dair detay bulunmuyor.

YORUM YAP