Ozan Güler Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ozan Güler Kimdir?

Ozan Güler Kimdir? 1991 yılında Sivas’ta doğmuştur. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Ozan Güler 2012 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapan Ozan Güler daha sonra ise ilk olarak Çılgın Dersane 3 filminde rol alarak oyunculuk kariyeri üzerine devam etmiştir.

1991 yılında Sivas’ta doğmuştur. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Ozan Güler 2012 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapan Ozan Güler daha sonra ise ilk olarak Çılgın Dersane 3 filminde rol alarak oyunculuk kariyeri üzerine devam etmiştir.

Yer aldığı yapımlarda hem oyunculuk hemde yakışıklılığı ile beğenilen Ozan güler 1,89 boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. O Hayat Benim dizisindeki Arda karakteri ile Ozan Güler, 2012 yılında “Best Model Of Turkey 2012” yarışmasına katıldı. Yarışma sonucunda 3. Oldu. Mavrik Ajans bağlı olarak oyunculuk hayatına başladı. Ozan Güler Kimdir?

--------------------------------------

Hayatının bir bölümünü Sivas’ta geçiren Ozan Güler, oyunculuğa merak salmıştır. Ozan Güler bu merakını dahada ilerletmek istemiş ve İstanbul’a geldikten sonra oyunculuk eğitimi almıştır.

Ozan Güler Kimdir?

Ozan Güler, 2012 yılında katıldığı modellik yarışmasında 3. olmuştur. Kariyerine yine 2012 yıllarında başlayan Ozan Güler, hayatının belirli bir dönemini modellik yaparak geçirmiştir. Ozan Güler, aldığı tekliften sonra ilk deneyimini Çılgın Dershane filminde yaşamıştır. Hiçbir oyunculuk deneyimi olmamasına rağmen bu filmde gösterdiği başarı ile herkesin dikkatini çekmiştir.

Filmleri ve Dizileri :

2014 – Çılgın Dershane 3 (Sinema filmi)
2014 – O Hayat Benim (Dizi)
2018-  Bordo Bereliler Afrin

Ozan Güler Biyografisi, Ozan Güler nereli? Ozan Güler hangi dizilerde oynadı? Ozan Güler kaç yaşında?

YORUM YAP