Ömer Faruk Çelik Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ömer Faruk Çelik Kimdir?

Ömer Faruk Çelik Kimdir? 24 Mart 1961, Alaca doğumludur. 1988 yılından beri Sinpaş Grubu’nda görev alan Ömer Faruk Çelik, 1991 – 2007 tarihleri arasında, Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhasebe ve Finanstan Sorumlu Genel Müdür Baş Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Ömer Faruk Çelik, 24 Mart 1961, Alaca doğumludur. 1988 yılından beri Sinpaş Grubu’nda görev alan Ömer Faruk Çelik, 1991 – 2007 tarihleri arasında, Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Muhasebe ve Finanstan Sorumlu Genel Müdür Baş Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Ekim 2007 yılında Sinpaş GYO’da İcra Kurulu Başkanlığı görevine atanan Çelik, 31 Aralık 2013 yılında bu bünyeden ayrılmıştır. Ömer Faruk Çelik, EYG Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.nin kurulumuyla sektörü hizmet kalitesi bakımından ileriye taşıyacak ilklerle de tanıştırdı. Şirket çatısı altında Türkiye’nin ilk gayrimenkul portföy yönetim şirketi olan EYG Gayrimenkul Portföy Yönetimi A.Ş’yi kurdu. Ömer Faruk Çelik Kimdir?

--------------------------------------

Kentsel Hizmetler A.Ş içinden site yönetiminde yaklaşık 10 bin konuta hizmet veren “Kentsel Yönetim” ve markalı konut projelerindeki teslime hazır sıfır daireleri avantajlı fiyat ve ödeme planları ile satışa sunarak sektörü ‘bitmiş ev satışına uzmanlık getiren’ yeni bir iş modeli olan “Kent’Sell” markalarını geliştirdi.

EYG Grup Başkanlığı’nın yanı sıra KONUTDER Başkanı olan Çelik, Kandilli Kulübü kurucuları arasında yer almaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ömer Faruk Çelik, evli ve iki çocuk babası.

Ömer Faruk Çelik Biyografisi, Ömer Faruk Çelik nereli? Ömer Faruk Çelik yaşında?

YORUM YAP