Nil Şenver kimdir? Nil Şenver kaç yaşında, nereli?

Nil Şenver kimdir? 1989 tarihinde İstanbul’da doğan Nil Şenver kıdemli marka müdürüdür. Survivor All Star 2022 yarışmacısı Adem Kılıççı’nın sevgilisi ve aynı zamanda yakın tarihte nişanlısıdır.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Nil Şenver kimdir? Nil Şenver kaç yaşında, nereli?

Nil Şenver kimdir? 1989 tarihinde İstanbul’da doğan Nil Şenver kıdemli marka müdürüdür. Survivor All Star 2022 yarışmacısı Adem Kılıççı’nın sevgilisi ve aynı zamanda yakın tarihte nişanlısıdır.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini Robert Koleji’nde tamamladı.

Nil Şenver Procter & Gamble şirketinde Kıdemli Marka Müdürü olarak görev yapmakta olup günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Peki, Nil Şenver kimdir? Nil Şenver kaç yaşında, nereli? Nil Şenver hayatı ve biyografisi nedir?

Nil Şenver kimdir

Survivor Adem kiminle evlendi?

Nil Şenver kıdemli marka müdürüdür. Survivor All Star 2022 yarışmacısı Adem Kılıççı‘nın sevgilisi ve aynı zamanda yakın tarihte nişanlısıdır. Nil Şenver 1989 tarihinde doğduğu biliniyor. 33 yaşında olan Nil Şenver Adem Kılıççı‘nın Survivor All Star 2022 yarışmasında yeniden yarışmacı olarak yer almasının ardından geleneksel birleşme partisinde ilk kez adı duyuldu ve basında tanınmaya ve de araştırılmaya başlanan isimler arasında yer aldı.

--------------------------------------

Nil Şenver ne mezunu

Nil Şenver 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini Robert Koleji’nde tamamladı. Ardından üniversite eğitimine İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bölümünde devam etti ve en iyi öğrenci olarak yüksek notla mezun oldu.

Nil Şenver kariyeri

Kariyeri Duracell ve Braun markalarında Marka Yöneticisi olarak başladı. Pantene, Head&Shoulders, Blendax, Wella Pro Series, Koleston, Olay, Braun, Max Factor gibi dünya markalarının marka operasyonları entegrasyon müdürlüğünü ve medya iletişim ağını yönetti.

2012 yılında Orkid, Always, Discreet, Tampax gibi markaların kıdemli marka müdürü oldu. Nil Şenver 2016 yılında “Nil Şenver’den Neşe Erberk’e “Benden Sana” Başardin adlı kitabın videosunda yer alan isim oldu.

Nil Şenver Evli mi?

Nil Şenver Survivor yarışması ile ünlenen Adem Kılıççı ile sevgili oldu. Bu birliktelik kısa bir sürenin ardından nişanlanarak hayat buldu. Hayvansever yönü ile bilinen Nil Şenver’in Bal Kaymak isminde bir atı bulunmaktadır.

adem kılıçcı

Nil Şenver Procter & Gamble şirketinde Kıdemli Marka Müdürü olarak görev yapmakta olup günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Nil Şenver aslen nereli, memleketi hakkında net bilgiler güncellenecektir.

Nil Şenver boyu 1.70 cm, kilosu 50 kg ve burcu bilinmiyor.

YORUM YAP