Nevin Şimşek Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Nevin Şimşek Kimdir?

Nevin Şimşek Kimdir? 1994 yılında doğmuştur. Ünlü şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil ile birlikteliği nedeni ile haber sitelerinin gündemine gelen Şarkıcı Nevin Şimşek Kiralık Aşk isimli isimli tekli şarkısı ile tanınmıştır. İstanbul’da dünyaya gelen Nevin Şimşek bir dönem Çarkıfelek yarışmasına da katılmış ve Mehmet Ali Erbil ile bu sayede tanışmıştır.

1994 yılında doğmuştur. Ünlü şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil ile birlikteliği nedeni ile haber sitelerinin gündemine gelen Şarkıcı Nevin Şimşek Kiralık Aşk isimli isimli tekli şarkısı ile tanınmıştır. İstanbul’da dünyaya gelen Nevin Şimşek bir dönem Çarkıfelek yarışmasına da katılmış ve Mehmet Ali Erbil ile bu sayede tanışmıştır.

--------------------------------------

23 yaşındaki şarkıcı Nevin Şimşek Mehmet Ali Erbil ile birlikteliğinden hamile olduğunu açıklamış ancak ünlü sunucunun çocuğu istemediğini ve aldırması için kendisine para verdiğini belirtmiştir. Bu olayın ardından çocuğunu aldırmak zorunda kalan Nevin Şimşek çocuğunu doğurması durumunda ismini Zafer koyacağını belirtmiştir. Nevin Şimşek Kimdir

Nevin Şimşek Kimdir?

Şarkıcı Nevin magazin gündemine bomba gibi düştü. Mehmet Ali Erbil’in sevgilisi olan Nevin Şimşek çocuğunu aldırdı mı? Herkes Mehmet Ali Erbil’den hamile kalan şarkıcı Nevin’i merak ediyor. Peki şarkıcı Nevin Şimşek kimdir aslen nereli kaç yaşında? Sık sık hızlı aşk trafiğiyle gündeme gelen Mehmet Ali Erbil geçen ay Nişantaşı’nda otel çıkışı genç bir kadınla görüntülenmiş, daha sonra ünlü şovmenin yanındaki sarışın kadının şarkıcı Nevin olduğu ortaya çıkmıştı.

Nevin Şimşek Biyografisi, Nevin Şimşek nereli? Şarkıcı Nevin Şimşek kaç yaşında?

YORUM YAP