Mustafa Kemal Kurt Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Mustafa Kemal Kurt Kimdir?

Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor.

Survivor 2018’e yarışma başladıktan sonra Gönüllüler takımına katılan Mustafa Kemal Kurt daha sonra Ünlüler takımına dahil olmuştu. Başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mustafa Kemal, takım ile anlaşmazlıklar yaşadığını, takım arkadaşlarının kendisini aralarına almadığını belirtiyor. Peki Mustafa Kemal Kurt kimdir, hangi sporla uğraşmaktadır? İşte Mustafa Kemal Kurt’un hayatı..

Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır. Mustafa Kemal Kurt Kimdir?

--------------------------------------

Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018’e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor’da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir dönem Zone Zorlu Center’da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç’u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir.

YORUM YAP