Murat Özarı Kimdir, Kaç Yaşında?

Murat Özarı kaç yaşında? 1963 yılında İstanbul’da doğdu. Birkaç kuşak İstanbulludur. Kendisi, Türk futbolunun en çok şampiyon olan takımı Galatasaray’ın ve A Milli Takım’ın efsane isimlerinden Coşkun Özarı’nın da oğludur.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Murat Özarı Kimdir, Kaç Yaşında?

Survivor Ekstra programında yaptığı yorumlarla dikkatleri çeken Murat Özarı izleyicilerin ilgi odağı oldu. Peki, Murat Özarı kaç yaşında, nereli? Survivor Ekstra sunucusu Murat Özarı kimdir?

Murat Özarı Kimdir? 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özarı, Galatasaray ve Milli Takımın efsane futbolcularından Coşkun Özarı’nın oğlu ’dur. Bir kaç kuşaktır aslen İstanbullu olan Özarı’nın babası Coşkun Özarı 2011 yılında vefat etmiştir.Survivor Ekstra programında yaptığı yorumlarla dikkatleri çeken Murat Özarı izleyicilerin ilgi odağı oldu. Peki, Murat Özarı kaç yaşında, nereli? Survivor Ekstra sunucusu Murat Özarı kimdir?

Survivor Murat Özarı Kimdir?

Murat Özarı 1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özarı, Galatasaray ve Milli Takımın efsane futbolcularından Coşkun Özarı’nın oğlu ’dur. Bir kaç kuşaktır aslen İstanbullu olan Özarı’nın babası Coşkun Özarı 2011 yılında vefat etmiştir. Babası ayrıca Türkiye Milli takımını da çalıştıran eski Milli futbolcu ’dur. Rahmetli Coşkun Özarı’da İstanbul’da doğmuş, 22 Haziran 2011 tarihinde hayata gözlerini yummuştur.

--------------------------------------

Bir dönem Tv 8 ekranlarında yayınlanan Bay Tahmin isimli spor programını Fikret Engin ile birlikte sunmuştur. Murat Özarı günümüzde yine Tv 8 ekranlarında yayınlanmakta Survivor Ekstra adlı Program’da yorumları ile sık sık gündeme gelmektedir. Ayrıca programda seslendirdiği şiirler ile de taraflı tarafsız ekran severlerin büyük beğenisini kazanmıştır. 2020 yılında Survivor Ekstra yılın eğlence programı ödülünü kazanan isimler arasında yer almıştır.

Geçmiş yıllarda yaptığı röportajlar ile isminden sık sık söz ettirmiştir. Özellikle 1999 yılında Türkiye A Milli Takım’ın Euro 2000 vizesi aldığı İrlanda maçı sonrası Mustafa Denizli ile yaptığı röportajlar hafızalarda kalmıştır. Kamara’nın önünden geçenlere sinirlenmiş ve çıldırmış, hatta “İçimizdeki İrlandalılar” deyiminin de bu röportaj sonrası çıktığı belirtilmiştir.

Murat Özarı Kimdir, Kaç Yaşında?

Murat Özeri’nin babası kimdir?

Murat Özarı’nın babası, Galatasaray’da forma giyen ve Milli takım eski teknik direktörlerinden olan Coşkun Özarı’dır. 1931 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş 2011 yılında 80 yaşında vefat etmiştir.


Murat Özarı günümüzde TV8 ekranında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcu olarak yer alıyor.

YORUM YAP