Melisa Şenolsun Kimdir?

Kimdir

Melisa Şenolsun Kimdir? 4 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu 6 yaşında itibaren okul tiyatrolarında yer alarak oyunculuk deneyimini bu şekilde kazanmıştır. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a gelmiştir.

Melisa Şenolsun Biyografisi Melisa Şenolsun hayatı, Melisa Şenolsun hakkında öğrenmek istedikleriniz…

Melisa Şenolsun , 4 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu 6 yaşında itibaren okul tiyatrolarında yer alarak oyunculuk deneyimini bu şekilde kazanmıştır. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro Bölümüne devam eden Melisa Şenolsun; 7 yıl da bale ve jimnastik eğitim almıştır. Güneşi Beklerken dizisinde rol alan Efecan Şenolsun’un kardeşidir. Melisa Şenolsun 1.70 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Yeşil gözleriyle dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan Melisa Şenolsun terazi burcunun  özelliğini sahiptir. Melisa Şenolsun Kimdir?

Çekiciliğini ve güzel yönlerini terazi burcunun en önemli karakteristik özelliklerinden almış olan Melisa Şenolsun henüz dizilerde yeni olması nedeniyle çok fazla ismini duyuramayan bir oyuncudur.

21 yaşında olan Melisa Şenolsun güzelliği ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekiyor. 20 yaşında olmasına rağmen birçok başarılı projede yer alan Melisa Şenolsun en son Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide oynamıştı.

Melisa Şenolsun 1.70 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Yeşil gözleriyle dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan Melisa Şenolsun terazi burcunun  özelliğini sahiptir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir